Etiket: Müzik grubu

Panic! at the Disco

Grup Las Vegas`ta, okul arkadaşları olan Ryan Ross (gitarist) ve Spencer Smith (baterist) tarafından kuruldu. Gene aynı okuldan Brent Wilson (basçı) ve Brendon Urie (vokal) de gruba katıldı.

Insomnium

Insomnium, Fin melodik death metal grubu. Death metali Finlandiya folk ezgileri ve hüzünlü sözlerle birleştirmeleriyle tanınan grup, 1997'de kurulmuştur.

Whitesnake

Whitesnake, 1978 yılında vokalist David Coverdale'in Deep Purple grubundan ayrılarak kurduğu İngiliz hard rock grubudur. İlk dönemlerinde blues rock ağırlıklı bir sound benimseyen grup 1980'li yılların ortasından itibaren daha ticari bir hard rock soundu...

Voodoo Medicine

Voodoo Medicine, 2004 yılında Acid Reaction adlı grupta tanışan Deniz Aydemir ve Tunç Pakman tarafından Kadıköy`de kurulan bir Hard Rock grubudur. Özellikle 1980`lerin Glam gruplarından çok etkilenmişlerdir. Kurulduğundan beri gerek coverlarıyla, gerek be...

Velvet Revolver

Velvet Revolver ABD`li bir hard rock grubudur. Grup Guns N` Roses`ın eski üyeleri Slash (gitar), Duff McKagan (bas gitar), Matt Sorum (davul), Stone Temple Pilots`ın eski solisti Scott Weiland (baş vokal), ve Dave Kushner`dan (gitar) oluşur.

Unformal

Unformal Azerbaycanlı müzik grubu.

Umudumun Gemisi

kayda değerlik

Thirteen Senses

Thirteen Senses alternative rock tarzı müzik yapan İngiliz grubudur. Grup adını 27 Eylül 2007 yılında çıkardığı The Invitation adlı albümüyle duyurmuştur.