Etiket: OKS

Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi

Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, Antalya/Yeşil Bayırda bulunan, yatılı bir okuldur.24 kişilik toplam 16 sınıf vardır. Okul 1997`de, Antalya Merkez`de Kaleiçi mevkiinde kurulmuştur, sonra Yeşilbayır`a taşınmıştır.

Mürşide Ermumcu Anadolu Öğretmen Lisesi

Mürşide Ermumcu Anadolu Öğretmen Lisesi, Isparta`da Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi içerisinde konumlu bir Anadolu Öğretmen Lisesidir.

Meaol

Isparta Anadolu Öğretmen Lisesi, Isparta'da Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi içerisinde konumlu bir Anadolu Öğretmen Lisesidir.

Maltepe Merkez Anadolu Lisesi

Maltepe Merkez Anadolu Lisesi (MMAL), İstanbul Maltepe`de yeralan bir Anadolu Lisesi`dir. 2005 yılında kurulduğu için henüz mezun vermemiştir. OKS 1. yerleştirme`de kapanış puanları sırasıyla; 2005 yılı; 386, 2006 yılı; 366, 2007 yılı 376`dır.

Polis Koleji

Polis koleji, Polis enstitüsüne öğrenci yetiştirmek üzere, 3452 Sayılı kanunla Ankara'da kurulan (1938) kolej. Emniyet Genel müdürlüğüne bağlı, parasız yatılı meslek lisesidir. Ortaokul mezunlarının seçme sınavıyle alındığı kolejde normal lise eğitimi yap...

Meaöl

Isparta Anadolu Öğretmen Lisesi, Isparta'da Süleyman Demirel Eğitim Kompleksi içerisinde konumlu bir Anadolu Öğretmen Lisesidir.

Fatih Dersanesi

Fatih Dershaneleri, İstanbul'da kurulan bir illerarası dershaneler zinciridir. 1969'da İstanbul'un Fatih ilçesinde ilk dersini vererek eğitim-öğretime başlamıştır.

fem