Etiket: Pazarlar

Yenice, Pazarlar

yetersiz

Çavdarhisar, Kütahya

Kütahya ilinin bir ilçesidir.en:ÇavdarhisarYerlesim tarihi yapilan kazilar sonucunda elde edilen bulgulara göre M.Ö.

Çavdarhisar

Çavdarhisar Kütahya ilinin bir ilçesidir. Kütahya'ya 58 km uzaklıktadır.

Pazarlar, Kütahya

Pazarlar, Ege Bölgesi'nde Kütahya ilinin ilçesidir.

Hisarcık, Kütahya

Koordinatlar: 39°14′N, 29°13′E

Emet, Kütahya

Emet Kütahya ilinin bir ilçesidir. Şifalı kaplıcalarıyla Termal turizme önemli katkıda bulunmaktadır.

Dumlupınar, Kütahya

Dumlupınar ilçesi, Ege Bölgesi`nin doğusunda, Kütahya ilinin güney doğu bölümünde yer alır. Kütahya-Uşak-İzmir karayolu ile Afyon-Uşak-İzmir demiryolu üzerinde bir platoda kurulmuştur. Denizden yüksekliği 1222 m.

Domaniç, Kütahya

Domaniç Kütahya ilinin bir ilçesidir. Osmanlı Beyliği'nin kuruluşu zamanlarında Kayı boyunun yazları geldiği bir yaylak idi.

Aslanapa, Kütahya

Aslanapa Kütahya ilinin bir ilçesidir. daha önceleri Merkez İlçeye bağlı Nahiye Merkezi iken Özal döneminde Şaphane ve Dumlupınarla birlikte ilçeliğe hak kazanmıştır.

Aslanapa

Aslanapa Kütahya ilinin bir ilçesidir. daha önceleri Merkez İlçeye bağlı Nahiye Merkezi iken Özal döneminde Şaphane ve Dumlupınarla birlikte ilçeliğe hak kazanmıştır.

domaniç

Domaniç Daglarinda Çam ve Kayin ormanlarinin serinliginde gezinirken, güzel sesini duyarak mest oldugunuz bülbüller, küçük derelerin duru su siriltilari...bütün mütevazi görünüsü ile ruhunuzu saracaktir.

Kütahya

Kütahya rengârenk çinileriyle, Türkiye’nin çini atölyesi olarak bilinen, şifalı kaplıcaları ile meşhur, millî târihimizde müstesnâ bir yeri bulunan, Ege bölgesinin İçbatı Anadolu bölümünde yer alan il. 38o 70’ ve 39o 80’ kuzey enlemleri ile 29o 00’ ve 30o...