Etiket: Tenis

Spor Federasyonları

Türkiye'de bulunan Spor Federasyonları, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlaıdır ve bu bağlı olan spor federasyonu sayısı 58 dir.

Fernando Carrillo

Rosalinda dizisinden tanıdığımız Thalia ile başrol paylaşan ve bir çok dizide başrol oynayan bir oyuncu.

Adapark

Adapark, Bayrampaşa, İstanbul ilçe sınırları içerisinde bulunan sosyal dinlenme alanıdır. 2003 yılında hizmete açılan parkta tenis kortları, koşu parkuru, basketbol sahaları, halı sahalar, açık hava salonu, küçük hayvanat bahçesi ve kafeler bulunmaktadır....

Top (spor)

Top, spor oyunlarında kullanılan türlü büyüklükte, genellikle kauçuktan yapılmış toparlak, küre şeklindedir. Futbolda "meşin yuvarlak" olarak da anılır. Birçok sporda kullanılır.

Süperspor

Sporx, Türkiye'nin herhangi bir medya holdinginin parçası olmayan spor haberleri internet sitelerinden biridir. İlk yayın hayatına Superspor.com alan adıyla başlamış, ardından adını Sporx olarak değiştirmiştir.

Superspor

Türkiye`nin Spor bültenleri sitelerinden birisidir. Sitenin ismi daha sonra sporx olarak değişti. Sürekli yenilenen spor haberleri, futbol, basketbol, voleybol, tenis ve diğer branşlardaki aktiviteleri yorumlayan editör ve yazar kadrosuyla yayın hayatına...

Niğde Fen Lisesi

Niğde Fen Lisesi, 1999-2000 öğretim yılında eğitim-öğretim faaliyetine başlamış olan eğitim kurumu.

Lakost

Lacoste, Fransa'nın en önemli giyim ve aksesuar markalarından biridir. 1933 yılında René Lacoste tarafından kurulmuştur.

Göksupark

Göksu Parkı Ankara'nın büyük parklarından biridir. Eryaman'da eski Susuz göleti üzerine kuruludur.

Oyun (Spor)

Oyun, kişilerin tek başlarına veya başkalarıyla birlikte katıldıkları, eğlenceli ve geliştirici aktivitelere denir. Güreşte oyun, hasmını yenmek için yapılan türlü biçimlerde şaşırtıcı hareketlare denir.

Kalamış Parkı

Kalamış Parkı, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinin Kalamış semtinde Münir Nurettin Selçuk Caddesi üzerinde Marmara Denizi kıyısında yer alan bir park.