Etiket: Toronto

Mail2web

Mail2web bir E-Mail servis sağlayıcısıdır. SoftCom Technology tarafından 1997 yılında Toronto, Ontario, Kanada`da kurulmuştur.

Kelowna, Britanya Kolumbiyası

Kelowna, Kanada'da Okanagan Gölü kıyısında kurulan, 165.000'in üzerinde nüfusuyla (kent merkezinde 105.000), Vancouver ve Victoria kentsel alanlarının ardından, Britanya Kolumbiyası eyâletindeki en büyük kentsel yerleşim alanıdır. Kuzey Amerika'nın en hız...

Kanada'daki en yüksek yapılar listesi

Aşağıdaki liste Kanada`daki en uzun 25 gökdeleni kapsamaktadır.

Kanada'daki en uzun yapılar listesi

Aşağıdaki liste Kanada'daki en yüksek 25 gökdeleni kapsamaktadır. Not: Kanada'nın en yüksek yapısı CN Tower dır, ayrıca bu Dünya'da serbest ayakta duran tamamlanmış en yüksek yapı olup 553.33 metre (1,815 ft., 5 inc) yüksekliğindedir.

Fido Solutions

Fido Solutions,(Okunuşu: Faydo) bir Kanada mobil iletişim şirketidir. Kanada'daki ilk GSM hizmetini Fido başlatmıştır.

Abbotsford, Britanya Kolumbiyası

Abbotsford, Kanada`da bulunan, 128.940 nüfusuyla (çevresiyle birlikte 159.020) Britanya Kolumbiyası eyaletinın en büyük beşinci belediyesidir. Kent 250.000`den fazla insanın yaşadığı Fraser Vadisi`nde bulunmaktadır.

York Üniversitesi

* York Üniversitesi, İngiltere

War, Inc.

Film

Calgary, Alberta

Calgary, sahip olduğu 1 milyonluk nüfusla Alberta eyâletinin (Kanada) en büyük kenti ve dünyanın en zengin bölgelerinden biri olarak kabul edilen Calgary-Edmonton Koridoru'nun güney ucudur. Kent, 1914'te Alberta'da petrolün bulunmasıyla başlayan süreçte,...