Etiket: Windows

Mount&Blade

Yahoo!

Yahoo! Inc., Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo tarafından kurulmuş bir portaldır.

War Rock

Bilgisayar Oyunu Künyesi

Timeshift

Overlord raising hell

Overlord: Raising Hell, 2007 aksiyon-macera oyunu Overlord'un eklenti paketidir. 15 Şubat 2008'de Xbox Live'in 360 sürümü ve PC için internet üzerinden piyasaya sürülmüştür.

Mugen

M.U.G.E.N, tasarımına Elecbyte tarafından 1999'da Allegro oyun programlama kütüphanesi kullanılarak başlanan, 2 boyutlu bir dövüş oyun motorudur. Elecbyte, DOS, Linux, ve Windows işletim sistemleri için beta sürümlerini dağıtmıştır.

Köy Savaşları

Görsel masaüstü

Görsel masaüstü, bilgisayarda kullanılan uygulamalara kolay ve hızlı erişim için işletim sisteminin sunduğu grafik arayüzdür. Bu arayüz, uygulamaları, komut satırında kod yazarak çalıştırma gereksinimini ortadan kaldırır. Görsel masaüstü desteğine sahip i...

3wPlayer

3wPlayer, Microsoft Windows ile çalışan bilgisayarları etkileyen, media player adı altında dağıtılan bir trojan (truva) virüs programıdır. Programın dağıtım amacı internetten bilgisayarlarına film indiren kullanıcıların bilgisayarlarına zarar vermektir.

AçGL

Yazı tipleri listesi

Yazı tipleri listesi:

Yazı tipleri

Yazı tipleri listesi:

Yazı tipi

Yazı tipleri listesi:

Windows Ortam Görüntüsü

Windows Ortam Görüntüsü (Windows Media Video WMV), Windows işletim sistemi altında hareketli görüntüleri göstermek için Microsoft tarafından tasarlanmış teknolojiye verilen addır. Windows Ortam çatısı`nın bir parçasıdır.