Flying Heroes

John Wayne

John Wayne (d. 26 Mayıs 1907 – 11 Haziran 1979), Oscar en iyi erkek oyuncu ödülünü almış, kariyerine 1920'lerde, sessiz filmlerle başlamış ABD'li aktör.

Thomas Keneally

Thomas Michael Keneally (doğumu: 7 Ekim 1935 - Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya), veya Tom Keneally, Booker Ödülü sahibi Avustralyalı romancı, oyun yazarı ve kurgudışı kitap yazarı. 1982 yılında yazdığı, Alman sanayici ve Nazi Partisi üyesi Oskar Sch...

Commodore 64 Oyunları

Bu liste Commodore firması tarafından üretilen Commodore 64 modelindeki bilgisayarlar için üretilmiş oyunların alfabetik bir sıralamasını vermektedir. Listenin eksiksiz olduğu düşünülmemelidir.

Game Boy oyunları

Nintendo tarafından geliştirilen Game Boy taşınır oyun cihazları için üretilmiş oyunların listesi:

Maggie Çeyung

Maggie Cheung Ho Yee makalesei için lütfen (張可頤) buraya gidiniz Maggie Cheung Ho Yee. Maggie Cheung Man-yuk (張曼玉; pinyin: Zhāng Mànyù; Kantonca: dzoeng1 maan6 juk9/juk2) (doğum Eylül 20, 1964) Hong Kong'lu ödüllü aktris.

Bleach bölüm listesi (manga)

Bu madde Tite Kubo'nun çizdiği BLEACH adlı manganın bölüm listesidir.

Drama Dizilerinde En İyi Yönetmenlik Emmy Ödülü

Drama Dizilerinde En İyi Yönetmenlik Emmy Ödülüne aday gösterilenler ve ödülü kazananların listesi.

2K Czech

2K Czech (önceleri Illusion Softworks olarak bilinirdi), Çek Cumhuriyeti'nin Brno şehri merkezli bir oyun geliştirme şirketidir. 1997 yılında Petr Vochozka ve cürretkar yatırımcıları Cash Reform Group tarafından kurulmuştur. Şirket en çok birinci şahıs ni...

Satellite Ödülleri 2004

9. Satellite Ödülleri, 23 Ocak 2005'te International Press Academy tarafından gerçekleştirildi. 2004 yılının en iyi filmleri ve televizyon programları ödüllendirildi.