For All We Know

If We All Give A Little

EŞY şarkısı

My Happy Ending

"My Happy Ending", Kanadalı şarkıcı ve sözyazarı Avril Lavigne'nin ikinci albümü Under My Skin'den çıkan ikinci single'dır. Şarkıyı Lavigne ve Butch Walker birlikte yazmış ,yapımını da bu ikili üstlenmiştir.

All Hail, Liberia, Hail!

All Hail, Liberia, Hail! Liberya`nın ulusal marşıdır.

Pokérap

'Can You Say Them All?'. İlk sezondaki her bölüm sonunda bu şarkılar söylenirdi, I Choose You to The Breeding Center Secret bölümünde. Bu bölüm için aynı ismi taşıyan yani pokerap isimli bir grup sorulmuştur.

Fischerspooner

Fischerspooner, 1998 yılında New York'ta kurucularının soyadlarının birleşiminden ismini almış olan müzik grubu. İlk tanınmış parçası "The15th" idi.

We All Want Love

We All Want Love", Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın 2011 yılında yayınladığı altıncı stüdyo albümü ''Talk That Talk''tan bir şarkı. Sözleri Ester Dean, Ernest Wilson, Steve Wyreman ve Kevin Randolph tarafından yazılmış, prodüktörlüğü şarkının prodüktörü Ern...

Whitney (albüm)

Whitney, Amerikalı R&B/pop sanatçısı Whitney Houston'ın 1987 çıkışlı ikinci stüdyo albümüdür. Albüm, 29 Haziran 1987'de piyasaya sürülmüştür. Albüm 20 milyonluk bir satış yakalamıştır. Albümden 5 tane tekli çıkmıştır ve 4 tanesi bir numaraya oturmuştur.

Nauru Bwiema

Nauru Bwiema (Nauru'nun Şarkısı), Nauru'nun ulusal marşıdır. Sözleri Margaret Hendrie tarafından yazılmış ve Laurence Henry Hicks tarafından bestelenmiştir. İlk olarak bağımsızlık yılı olan 1968'de kullanılmıştır.