Ford Explorer

Ford

Ford otomobil şirketi, Henry Ford tarafından Highland Park, Michigan, A.B.D.'de 16 Haziran 1903 tarihinde kuruldu. Michigan’da iş dünyasına adım atan, otomotiv sektörü lideri Ford Motor Company 6 kıtada, 200 pazarda araç üretimi ve dağıtımı yapmaktadır.

Kentucky

Kentucky, ABD'nin eyaletlerinden birisidir. Kuzeyinde İndiana ve Ohio doğusunda Virjinya ve Batı Virjinya güneyde Tennessee batısında Missouri vardır.

Didelphimorphia

Keseli sıçangiller (Latince: Didelphidae) keselilerin Didelphimorphia takımına ait tek familya. Sadece Amerika'da bulunurlar, ve Avustralya kıtası dışında yaşayan en büyük keseli familyasıdır.

Gibson Les Paul

Ünlü Gibson elektro gitar markasına ait bir model ismidir ve ünlü Amerikalı caz gitaristi Les Paul için ve bizzat kendisinin tasarımı ile üretilmiştir. Amerikan yapımı seri üretim gitarlar arasında en pahalı gitar olarak ün yapmıştır.

B.C. Rich

B.C Rich, Amerikan gitar markasıdır. Olağandışı gitar tasarımlarıyla hemen göze çarpar.

Bilim kurgu filmleri listesi

Sessiz Filmler (1900-1930)

2002 NBA Seçmeleri

2002 NBA Seçmeleri ''(2002 Nba Draftı)'' 26 Haziran 2002'de New York'taki Madison Square Garden'da yapılmıştır.Bu seçmelerde, NBA takımları sırayla amatör Amerikan kolej ve lise basketbolcularını ve diğer ülkelerden profesyonel basketbolcuları seçtiler.Bi...