Fransa ��Lke Bayra����

Jerry Lee Lewis

Jerry Lee Lewis; (29 Eylül 1935 doğumlu) Amerikalı rock and roll ve country müzik şarkıcı-söz yazarı ve piyanist.

ISO 639:l

Dong Hoi Havalimanı

Dong Hoi Havalimanı (IATA: VDH, ICAO: ?) ) (Vietnamca: Cảng hàng không Đồng Hới, Sân bay Đồng Hới) Vietnam'nin Dong Hoi şehrinde bulunan havalimanıdır. Havalimanı ismini 1933 yılında yapılan Fransa'da ölen Dong Hoi'ın soyadından almıştır.

Ooooooohhh.... On the TLC Tip

Ooooooohhh.... On the TLC Tip", Amerikan R&B üçlüsü TLC'nin 1992 çıkışlı ilk albümleridir. LaFace Records tarafından yayımlanan albümden "Ain't 2 Proud 2 Beg", "Baby-Baby-Baby" ve "What About Your Friends" gibi şarkılar tekli olarak yayımlandığı gibi, alb...

Bristol Bay Borough

Bristol Bay Borough, Amerika Birleşik Devletlerine bağlı Alaska eyaletinin Eskimo halklarından kısmen Yupiklerce meskun olan bir ilçesi. ''Borough'' terimi diğer eyaletlerden farklı olarak Alaska'da yaklaşık ''county-equivalent'' terimi ile benzerdir. Ala...

Sidekicks

Sidekicks(Yan Vuruş) Jonathan Brandis ve Chuck Norris oynadığı 1992 yapımı film.

Bay Meraklı

Bay Meraklı (İtalyanca La Linea) İtalyan çizer Osvaldo Cavandoli tarafından yaratılmış bir çizgi seridir. Türkiye'de "Bay Meraklı" adıyla yayınlanan serinin orjinal adı "La Linea" olmakla beraber, her biri 4-5 dakika süren 90 bölümden meydana gelir.

Witloof Bay

Witloof Bay Belçikalı müzik grubu. 2011 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Belçika'yı "With Love Baby" adlı şarkı ile temsil etmiştir.

The Flatliners

The Flatliners 2002'de Kanada'nın Ontario eyaletinde kurulmuş bir punk rock grubu. Plak şirketleri 'Fat Wreck Chords'.

Rihanna: Live in Concert Tour

Rihanna: Live in Concert Tour (2006)