Gérard Longuet

Parti Yönetimi

Parti Yönetimi * 1982 - 1986 : Cumhuriyetçi Parti Genel Saymanı * 1986 - 1990 : Cumhuriyetçi Parti Genel Sekreteri * 1990 - 1995 : Cumhuriyetçi Parti Genel Başkanı * 15 Ocak 2013 - ... : UMP Genel Başkan yardımcısı Yerel Yönetimler * 1979 - 1982 / 1998 - 2001 : Meuse genel konsey başkan yardımcısı * 1979 - 1992 / 1998 - 2001 : Meuse genel konsey üyesi * 1983 : Bar-le-Duc belediye meclisi üyesi * 1992 - 2010 : Lorraine bölgesel konsey üyesi * 1992 - 2004 : Lorraine bölgesel konsey başkanı Parlamenterlik * 3 Nisan 1978 - 22 Mayıs 1981 : Meuse 1. seçim çevresi milletvekili * 24 Temmuz 1984 - 19 Mart 1986 : Avrupa Parlamentosu milletvekili * 2 Nisan 1986 : Meuse milletvekili * 23 Haziran 1988 - 1 Mayıs 1993 : Meuse 1. seçim çevresi milletvekili * 1 Ekim 2001 - 27 Mart 2011 : Meuse senatörü ** 7 Temmuz 2009 - 7 Mart 2011 : UMP Senato grubu başkanı * 1 Ekim 2011 - 2 Kasım 2011 : Meuse senatörü * 17 Haziran 2012 - ... : Meuse senatörü Hükümet * 20 Mart 1986 - 19 Ağustos 1986 : Sanayi, Posta-Telekomünikasyon ve Turizm Bakanı nezdinde, Posta-Telekomünikasyondan sorumlu Devlet Sekreteri * 19 Ağustos 1986 - 10 Mayıs 1988 : Sanayi, Posta-Telekomünikasyon ve Turizm Bakanı nezdinde, Posta-Telekomünikasyondan sorumlu Bakan * 30 Mart 1993 - 17 Ekim 1994 : Sanayi, Posta-Telekomünikasyon ve Dış Ticaret Bakanı * 27 Şubat 2011 - 10 Mayıs 2012 : Savunma ve Gaziler Bakanı

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Gérard Longuet ilgili konular