Gökhan Özen

Gökhan Özen, 29 Kasım 1979 Ankara doğumlu. İlk, orta ve liseyi TED Ankara Koleji'nde okudu.TRT Ankara Türk Sanat Müziği Çocuk Korosunda 7 yıllık bir eğitim aldı.

Gökhan Özen, 29 Kasım 1979 Ankara doğumlu. İlk, orta ve liseyi TED Ankara Koleji'nde okudu.TRT Ankara Türk Sanat Müziği Çocuk Korosunda 7 yıllık bir eğitim aldı. Ankara'nın Çankaya Semti'nde oturuyordu.

Babası Makine Mühendisi, annesi ev hanımı olan Gökhan'ın bir abisi var. 1996'da liseden mezun olan Gökhan, üniversite sınavında bütün tercihlerini İstanbul'dan yaptı.Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünü kazandı. Üniversiteyi okurken Radyo Tatlıses'de program yapmaya başladı. Gitarıyla birlikte istek parçaları söylüyordu. Bu sırada, Akademi İstanbul'da gitar dersleri almaya başladı. Daha sonra Best Fm'de programa başladı (1999). Best Fm'de de yine gelen istek parçalarını o kadife sesinden seslendiriyordu. Kısa bir süre sonra , Best Tv'de de aynı program formatında bir program yapmaya başladı.

Okulunu 4. sınıfta dondurmak zorunda kaldı. Tamamıyla kendi bestelerinden oluşan albümü Şahin Özer'in desteğinde 24 Şubat 2000 tarihinde Kare Müzik'ten çıktı. Mükemmel bir albüm oldu, ancak müzik şirketinin yetersiz kalması, promosyonun iyi yapılmaması gibi sebeplerden dolayı albüm tek klipte kaldı.

"Üşüyorum" adlı parçasına klip çeken Gökhan Özen maalesef hakettiği yere gelemedi. Bu sırada Best ailesinden ayrılmak zorunda kaldı. Daha sonra ikinci albüm çalışmalarına başladı. Universal Müzik ile anlaştı. Bu sırada birçok sanatçıya beste verdi

İlgili konuları ara


Görüşler

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  ben önceden beri çok ama çok seviyorum.onun en büyük hayranlarndan biriyim onun hayatında ve çalışmalarının devamını diliyorum inşallah hayat hep istediğin gibi olur seni çok seviyor ve beğeniyorum.

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  gökhan özene yıllardır hayranım.onu çok seviyorum şarkılarını çok beyeniyorum tek hayalim onunla tanışmak ve onu yakından görebilmek.ben samsunluyum burda konser vermeye gelmeli bence burda hayranları çok var.burda konser verse ucarak giderim heralde:)ne olur burdada konser ver burdaki hayranların da yakından dinlesinler seni.seni çok seviorumm başarılarının devmı dileğiyle:):)

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  sen dünyanın en yakışıklı erkeyi sen benim aşkımsın sen benim bitanemsin senin için ölüyorum bitanem senden başka hiç kimseyi sevmiyorum sen benim canımın içisin ez pır jte hez dıkım AŞKIM ben ömrümün sonuna kadar seni seveceyim sen benim ilk ve son aşkımsın ben asya sen ve ben GÖKHAN ÖZEN VE ASYA AŞKIMSIN GÜZEL GÖZLÜM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERIM

 • misafir Avatar
  misafir - 4 yıl önce
  polemiksiz biri olması çok hoşuma gidiyor bide hem yakışıklı hem terbiyeli şarkılarına bayılyorum gökhan benim abimdir işşallahh mutlu olur selen ablaya çirkin diyenlerde önce ken dilerine baksınlar

Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.