G��Lben Ergen'le S��Rpriz

Gülben Ergen'le Sürpriz

''Gülben Ergen'le Sürpriz'', Gülben Ergen'in sunduğu 2008 yılında atv'de yayınlanan müzik ve eğlence programı. Her hafta ünlü konukların yer aldığı programda çeşitli süprizler, oyunlar ve gösteriler de yer alıyor. Dansçılarda Gülben Ergen'e eşlik ediyor.

Ergene Havzası

Aşkî

Aşkî takma adı 14 şair tarafından kullanılmıştır.

Nefes (Ayna albümü)

''Nefes'', Ayna müzik grubunun 2006 senesinde çıkardığı albümdür. Erhan Güleryüz`ün daha önceden yaptığı ''Ay Değil Mevsim Değil'' ve ''Doğum Günü'' şarkısı bu albüme Ayna tarafından uyarlanmıştır.Bu albümde grubun bas gitarcısı Can Ergenler olmuştur.

Fettah Can

Fettah Can (d. 12 Ekim 1975; Bursa), Türk şarkı yazarı, yorumcu.

Edvard Grieg

(1843-1907) Norveç'te ulusal müziğin temel bestecisi Edvard Hagerup Grieg, 15 Haziran 1843'te Bergen'de dünyaya gelir. Zamanın ünlü kemancısı Öle Bull'un tavsiyesi ile Leipzig Konservatuvarı'na gönderilir. 1863-66 arasında Kopenhag'da Niels Gade ve Johann...

G, g

Ben Buralardan Gidicem

"Ben Buralardan Gidicem", Gülben Ergen'in 25 Aralık 2020 tarihinde yayınladığı "Seni Kırmışlar" albümünün ilk sırasında yer alan şarkısıdır. Albümde ilk

G Noktası

Her kadının vücudu farklıdır. Bu nedenle, orgazmı getireceğini söyleyebileceğimiz tek bir reçete yoktur. Her kadın, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğunu deneyerek bulmak zorundadır.

Wer da gläubet und getauft wird, BWV 37

''Wer da glaubet und getauft wird'', Johann Sebastian Bach'ın BWV 37 numaralı kantatı.