Galatasarayl�� Basketbolcular

George Hagi

Gheorghe Hagi 1964 yılında Romanya'da doğdu. Galatasaray'la ilk tanışması Avrupa Sampiyon Kulupler kupası yarı finalindeydi. Genç Hagi Galatasaray'ın elenmesinde en önemli faktörlerden biri oldu.

Gheorghe Hagi

Gheorghe Hagi 1964 yılında Romanya'da doğdu.Galatasaray'la ilk tanışması Avrupa Sampiyon Kulupler kupası yarı finalindeydi. Genç Hagi Galatasaray'ın elenmesinde en önemli faktörlerden biri oldu.

Turgay Karabulak

İstanbul'da doğdu. Antrenörlüğe Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Kulübü'nde başladı.1977-78 sezonunda yıldız erkeklerde Galatasaray'a Türkiye birinciliğini kazandıran Karabulak, 1981-84 yılları arasında hem Galatasaray'ı hem de kulübünün izniyle Beşiktaş...

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği 2000 Yılında Galatasaray Spor Kulübüne Maddi ve Manevi Hizmet Amacıyla kurulmuştur.Derneğin Kısa Adı ise GSYİAD şeklindedir.

Aly Faryd Mondragon

Faryd Aly Camilo Mondragón (d.

Fatih Terim

Fakir bir ailenin çocuğu olarak 14 Eylül 1953 yılında doğmuştur. Adana doğumlu olan Fatih Terim altı yaşından itibaren, bir ayağı aksak olduğu için “Topal Talat” lakabıyla bilinen babasıyla birlikte birçok ağır işte çalışır. Babasının isteği üzerine motor...

Galatasaray (anlam ayrımı)

Galatasaray aşağıdaki anlamlara gelebilir;