Gaylen Ross

Kısaca: ''Gaylen Ross'' (15 Ağustos 1950 doğumlu) Amerikalı aktris, yazar, yapımcı ve yönetmen. ...devamı ☟

Gaylen Ross (15 Ağustos 1950 doğumlu) Amerikalı aktris, yazar, yapımcı ve yönetmen. Ross George A. Romero'nun 1978 yapımı korku filmi Dawn of the Dead'de Fran rolünde oynadı ve tanandı daha sonra Creepshow rol aldı. ve 1982'de Madman adlı filmde, 'Alexis Dubin' adında birisini canlandırdı. David Emge ile birlikte Ross 2004 yılında bir minyatür görünümüne sahip değil Dawn of the Dead'in orijinal iki ana döküm üyelerinden biriydi. filmi yeniden yapmak için bir alışveriş merkezi mağaza veya bir muhabir özellikli onun karakteri sonradan seçildi.

Hayatı

Indiana doğumlu Ross Kurt Rosenblum"un kızıdır ve geleneksel bir Yahudi ailesinde büyüdümüştür. Ross "Antaeus" adlı, 1975-1977 yıllarında yayımlanmış şiir dergisinin ortak düzenleyicilerindendi. (1970 Yaz'ında son konu, - 1994 Sonbahar Son konu) olmak üzere New York City'de yayınlandı. Modelleme ve oyunculuğun yanı sıra, Ross diğer birçok film şirketlerinin yanı sıra kendi belgesel film şirketi, "GR Filmleri" ile, aynı zamanda yapımcı ve yönetmenlik'te yaptı.

Mevcut çalışma

Ross'un belgeselleri şunlardır: Kalbini dinle: Laurie Beechman Hayatı ve Müzik, aktör ve Broadway sanatçısının, bir biyografisi, Sadece Las Vegas ABD'de ülke çapında kumar yükselişi hakkında, Rusya için aşk bu aynı "Rus Gelin'in İşi"'ni içeren belirli bir korkunç bir olay üzerindeki bir kitap hakkında. Kitap hakkına sahiptir: Married, Stranger için Evli, Berkeley Yayın Grubu tarafından yayınlanan, Gaylen Ross ve John Connolly tarafından kaleme alınan kitap. Çıkış tarihi: 30 Kasım 2006. Rüya Satış: Stok Yutturmaca ve Bayiler arasında Dolandırıcılık, Mağaza, New York'ta 47th Sokak Elmaz Bayileri ve Emmy ödülü üzerine-İsviçre Bankalar ve Holokost kazanan filmler, Kanlı Para: İsviçre'de Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi Altını. 2009 yılında, Ross, Rezso Kasztner çalışmalarını ve suikast'ini Killing Kasztner yayımladı. Film Kasztner, 1.700 Yahudilerin serbest bırakılması için Dünya Savaşı sırasında Nasyonel Sosyalistler ile müzakere ve 1957 yılında Tel Aviv'de öldürüldülen bir Macar Yahudisini, gösteriyor.

Filmografi

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.