Git Herkesi Öldür Ve Yalnız Geri Gel

Git Herkesi Öldür ve Yalnız Geri Gel, yönetmenliğini Enzo G. Castellari'nin yaptığı 1968 yılı İtalya/İspanya ortak yapımı spagetti vestern filmi. (İtalyanca: ''Ammazzali tutti e torna solo'', aynı zamanda İngilizce: Go Kill Everybody and Come Back Alone ve Kill Them All and Come Back Alone adlarıyla da gösterilmiştir.)

Git Herkesi Öldür ve Yalnız Geri Gel, yönetmenliğini Enzo G. Castellari'nin yaptığı 1968 yılı İtalya/İspanya ortak yapımı spagetti vestern filmi. (İtalyanca: Ammazzali tutti e torna solo, aynı zamanda İngilizce: Go Kill Everybody and Come Back Alone ve Kill Them All and Come Back Alone adlarıyla da gösterilmiştir.) Filmin senaryosunu Castellari ve Tito Carpi yazmıştır. ABD'li oyuncular Chuck Connors ve Frank Wolff filmde oynarken, filmin müziğini ise Francesco De Masi üstlenmiştir. 100 dakika olan film, İspanya'da 89 dakika ile gösterime girmiştir.

Oyuncular

* Chuck Connors ... Clyde Mac Kay * Frank Wolff ... Captain Lynch * Franco Citti ... Hoagy * Leo Anchóriz ... Deker * Furio Meniconi ... Men Fury * Giovanni Cianfriglia ... Blade-Ken Wood * Alberto Dell'Acqua ... The Kid * Hércules Cortés ... Bogard * John Bartha * Antonio Molino Rojo * Alfonso Rojas

Dış bağlantılar

*

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Git Herkesi Öldür Ve Yalnız Geri Gel ilgili konular

Git Herkesi Öldür Ve Yalnız Geri Gel
Git Herkesi Öldür ve Yalnız Geri Gel