Good Good

Kısaca: "Good Good", ABD'li şarkıcı Ashanti'nin dördüncü stüdyo albümü The Declaration'ın ikinci teklisidir. Şarkının sözleri Ashanti ve Nelly tarafından yazılmış ve prodüksiyonu Jermaine Dupri tarafından yapılmıştır. ...devamı ☟

Good Good
Good Good

Good Good", ABD'li şarkıcı Ashanti'nin dördüncü stüdyo albümü The Declaration'ın ikinci teklisidir. Şarkının sözleri Ashanti ve Nelly tarafından yazılmış ve prodüksiyonu Jermaine Dupri tarafından yapılmıştır. Şarkıda bir Elton John hiti olan "Bennie and the Jets" ve Michael Jackson ile Paul McCartney işbirliği "Thriller" örnekleri kullanılmıştır. Bu şarkı, Ashanti'nin Hot R&B/Hip-Hop Songs listesindeki yirmi ikinci şarkısıdır. Şarkının remixinde Young Focus vokalleri yer almaktadır. Video "Good Good"'un videoklibini Melina Matsoukas yönetmiştir.

Video

da Ashanti'nin sevgilisi Nelly de oyuncu olarak yer almaktadır.

Video

nun premieri Yahoo! Music'te ve BET kanalında 17 Temmuz 2008'de yapılmıştır. Don't Miss The All-Day Premiere of Ashanti's "GOOD GOOD"

Video

klip, 106 & Park listesine 9 numaradan giriş yapmış ve sonraki gün 7 numaraya çıkmıştır. Sonraki günlerde video, listede 5 numaraya ulaşmıştır. "Good Good" resmi videosu paylaşım sitesi YouTube'da ilk iki haftada 1,000,000 kez izlenmiştir. Ayrıca video, iTunes R&B listesinde 4 numara olmuştur.

Listeler

Kaynakça

} }

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.

Good Good Resimleri