Haberi Olsun

Haberi Olsun, Yıldız Tilbe'nin altıncı albümüdür. Albüm 24 Nisan 2002 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu albümde toplam 11 parça bulunmaktadır. Albüm Avrupa Müzik etiketiyle çıkmıştır. 2.000.000 satış rakamına ulaşmıştır. Albümdeki 10 şarkının söz ve müziği Yıldız Tilbe'nindir. Albümdeki ''Ne Diyem'' adlı hareketli türkünün sözleri Ali Maraşlı'ya, bestesi ise Mehmet Aslan'a aittir. Albümdeki ''Haberi Olsun'', ''Aşk Laftan Anlamaz ki'' ve ''Ummadığım Anda'' parçalarına klip çekilmiştir. Albüme is

Haberi Olsun, Yıldız Tilbe'nin altıncı albümüdür. Albüm 24 Nisan 2002 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu albümde toplam 11 parça bulunmaktadır. Albüm Avrupa Müzik etiketiyle çıkmıştır. 2.000.000 satış rakamına ulaşmıştır. Albümdeki 10 şarkının söz ve müziği Yıldız Tilbe'nindir. Albümdeki Ne Diyem adlı hareketli türkünün sözleri Ali Maraşlı'ya, bestesi ise Mehmet Aslan'a aittir. Albümdeki Haberi Olsun, Aşk Laftan Anlamaz ki ve Ummadığım Anda parçalarına klip çekilmiştir. Albüme isim olan "Haberi Olsun" adlı şarkıya, daha sonra bir remix yapılmıştır.

Şarkı Listesi

*Haberi Olsun(New Version) - (4:54) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Ummadığım Anda - (3:57) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Haberi Olsun - (4:54) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Aşk Laftan Anlamaz Ki - (4:39) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Aşk Kazanacak - (4:28) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Zaten Aşığım - (3:48) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Vaktim Yok Unutmaya - (4:14) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Çok Zor - (4:33) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * İnşallah - (4:14) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Sevmeyeceğim - (4:07) - (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) * Ne Diyem - (5:32) - (Söz: Ali Maraşlı / Müzik: Mehmet Aslan)

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Haberi Olsun ilgili konular

Haberi Olsun
Haberi Olsun