--}}

Hardy Boyz

Jeff Hardy ve Matt Hardy'nin oluşturduğu takımdır.

düzenle|Nisan 2008

Jeff Hardy ve Matt Hardy`nin oluşturduğu takımdır.

Tarihi

WWF`ye jobber olarak geldiler.Pazar gecesi Heat`de bazı maçlara çıktılar.İlk kemerlerini The A.P.A`yı yenerek kazanmışlardır.Ama kemerleri tekrar onlara kaybetmişlerdir.Ağustos 1999`da heel oldular ve Gangrel ile The New Brood`u kurdular.Edge ve Christian ile çekiştiler.No Mercy1999`da ilk merdiven maçlarında Edge ve Christian`ı yendiler.Daha sonra Lita menejerleri oldu.

Team Xtreme

Lita,Matt ve Jeff Team Xtreme`yi kurdular.Takım ismini güreşçilerin çok atletik olmasında alıyordu.Wrestlemania 2000`de Edge ve Christian ve Dudley Boyz ile karşılaştılar ama Edge ve Christian kemerleri aldılar.

Unforgiven 2000`de Edge ve Christian`ı Steel Cage maçında yenerek kemerleri ikinci kez kazandılar.No Mercy 2000`de kemerleri Edge ve Christian`a kaybetselerde ertesi geceki RAW`da kemerleri tekrar kazandılar.6 Kasım`da ise kemerleri Right to Censor`a kaybettiler.

5 Mart 2001`de Dudley Boyz`u yenerek kemerleri bir kez daha ele geçirdiler.2 hafta sonra ise kemerleri Edge ve Christian`a kaybettiler.Wrestlemania X-Seven`da Edge ve Christian,Hardy Boyz ve Dudley Boyz karşılaştılar ama galip gelenler Edge ve Christian oldu.

8 Ekim 2001`de Hardy Boyz WCW takım kemerlerini Booker T ve Test`i yenerek kazandılar.Ama 2 hafta sonra Dudley Boyz kemerleri onlardan aldı.Kısa zaman sonra Hardy Boyz tekrar Booker T ve Test`i yendi ama bu kez WWF takım kemerlerini kazandılar.Kemerleri dört gün sonra Dudley Boyz`a kaybettiler.

Dağılmaları

Matt ve Jeff kariyerlerine single olarak devam etmeye başladılar.Ama Jeff WWE tarafından işten çıkarıldı.TNA`de gözüktü ama 2006 yılındı ordanda ayrıldı.4 Ağustos 2006`da WWE`ye geri döndü.

The Hardys 2006-2007

WWE resmi sitesinde Jeff ve Matt`in 4 yıl sonra ilk kez takım olarak güreşeceklerini ve bununda Survivor Series`de Team DX`de yer alarak olacağını açıkladı.Bu maçı Team DX kazandı.

ECW şovunda The Haryds MNM`i yendi.Armageddon 2006`da WWE takım kemerleri için maça katıldılar ama kazanamadılar.

The Hardys MNM ile bir çekişmeye girdi.Jeff ve Johnny Nitro Intercontinental kemeri için bir çekişmeye,Matt Hardy ve Joey Mercury`de Smackdown`da çekiştiler.The Hardys Royal Rumble 2007`de MNM`i yendi.

2 Nisan`da Hardys takım kemerlerini kazandılar.Backlash 2007 ve Judgement Day 2007`de kemerlerini Lance Cade ve Trevor Murdoch`a karşı korudular.Ama 4 Haziran 2007`deki RAW`da kemerleri Lance Cade ve Trevor Murdoch kaybettiler.Vengeance`de kemerleri geri kazanmak için uğraştılar ama başarılı olamadılar.

GüreşteŞampiyonlukları ve kazandıkları kemerler

*NWA 2000 Tag Team Championship (1 kere)
*OMEGA Tag Team Championship (1 kere)
*PWI Yılın Takımı award in 2000.

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Hardy Boyz
Hardy Boyz