Hat��Rla Sevgili (Tv Dizisi)

ISO 639:h

Vedud (din)

İslâm dininde Allah`ın 99 isminden biri. Çok şefkatli, muhabbetli, salih kullarını çok seven ve onlarca çok sevilen, onları rahmet ve rızasına erdiren; sevilmeye ve dostluğu kazanılmaya yegâne lâyık olandır. Sevgi ve dostluk hissini yaratandır.

Sevgili Sevgilim

Sevgi Zekâsı

Muhammed Bozdağ'ın beşinci eseridir ve ilk baskısı 2007 yılında yapılmıştır. ==Hakkında==Muhammed Bozdağ Sevgi Zekâsı kitabında hayatın genel tonlamasına odaklanır ve hayatı üstün ve önemli hissettiren biricik değerin sevgi ve sevinç olduğunu savunur. Bu...

Japon hat sanatı

Hat

Çizgi, kalemle yazı yazmak. Kur’ân-ı kerîm harfleri ile yazılmış san’atlı yazı için Hüsn-i hat (güzel yazı) tâbiri kullanılmıştır. Çizme, yapma, kopye, basma ve işleme yazıları asıl hat yazısından ayrı yazılardır.

Ahmet Hoşsöyler

OYNADIĞI FİLMLER

Emin barın

Emin barın Türk hattat ve cilt sanatçısı. Hattat ve cilt sanatçısı Hafız Mehmed Tevfik Efendinin oğludur. 2 Haziran 1913 tarihinde Bolu’da doğdu. Yedi yaşındayken babasından hat öğrenmeye başladı. İlk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’a gi...

Valentine

Valentine ya da Valentinus, Hıristiyan inanışına göre Roma azizlerden biridir. 269 yılı civarında öldürüldüğü sanılmaktadır.