Hattrick

Hattrick, çevrimiçi bir futbol menajerlik oyunudur.

Hattrick çevrimiçi bir futbol menajerlik oyunudur. Kullanıcıların oluşturdukları futbol takımları hayali oyunculardan oluşmaktadır. Dünyanın birçok ülkesi hattrick oyununda temsil edilmektedir. Bu ülkelerin ligleri gerçek hayatta olduğu gibi takımların başarılarına göre oluşturulmuştur. Oyunda amaç alt liglerden başlayıp üst liglere yükselip en üst lig şampiyonu olmaktır. Hattrick`te ligler gerçek hayatta olduğu gibi sezon boyunca oynanır ve oyun asla bitmez. Takımlar her hafta ülkelerine göre maç programları,hazırlık maçları ve çeşitli kupa maçları yapmaktadırlar. Oyunculara antrenman yaptırmak oyunu diğer menejerlik oyunlarından ayıran en önemli özelliktir, oyuncu gelişimi oyun zevki ve davamlılığı için çok önemlidir. Ayrıca transfer, stadyum ve ekonomi yönetimi oyun gerçekçi kılan özelliklerdendir. Çeşitli konferanslar hattrick topluluğu için sosyal bir platformdur.

Ayrıca oyun içinde parayla alabildiğiniz HT-Taraftar eklentisi ile takımınızla ilgili pek çok eğlenceli içeriğe sahip olabilir, ve kişilerin ilgi alanlarına göre oluşturdukları federasyonlar ile kendinizi bulabilirsiniz.

Oyunun Türkiye kullanıcıları birbiriyle eğlenceli ilişkiler kurmaktadırlar. Zaman zaman yapılan buluşmalar ve halı saha maçları kullanıcıları birbiriyle bütünleştirmekte ve eğlencelerine eğlence katmaktadır.

LinklerKaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.

Hattrick ilgili konular

Hattrick
hattrick