Hello World: The Motown Solo Collection

Kısaca: Hello World: The Motown Solo Collection, Michael Jackson'ın ilk yıllarının anısına Motown tarafından çıkartılan bir toplama albümdür. 3 diskten oluşan albüm Jackson'ın Motown çatısı altında söylediği dört solo ve diğer şirketlerde söylediği şarkılardan oluşur. ...devamı ☟

Hello World: The Motown Solo Collection
Hello World: The Motown Solo Collection

Hello World: The Motown Solo Collection, Michael Jackson'ın ilk yıllarının anısına Motown tarafından çıkartılan bir toplama albümdür. 3 diskten oluşan albüm Jackson'ın Motown çatısı altında söylediği dört solo ve diğer şirketlerde söylediği şarkılardan oluşur. Şarkı Listesi

Disk 1

* 1. ve 10.parça Got to Be There'den alınmıştır. * 11. ve 20.parça Ben'den alınmıştır. * 21. ve 23.parça Anthology'den alınmıştır.

Disk 2

* 1. ve 10. parça Music and Me'den alınmıştır. * 11. ve 20. parça Forever Michael'den alınmıştır. * 23. parça Anthology'den alınmıştır.

Disk 3

* 1. ve 12. parça Looking Back to Yesterday'den alınmıştır. * 15. parça The Original Soul of Michael Jackson'den alınmıştır. * 16. ve 24. parça Farewell My Summer Love'den alınmıştır.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.