Hernán Barcos

Cortes

Hernán Cortés (1485–2 Aralık 1547), İspanya adına Meksika'yı fetheden denizcidir. Hernando veya Fernando olarak da bilinir, ancak tüm mektuplarını Hernán Cortés ismiyle imzalamıştır.

Meksika

Meksika batısında Pasifik Okyanusu, doğusunda Karayip Denizi ve kuzey doğusunda Meksika Körfezi bulunan Orta Amerika ülkesi. Meksika, kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri sınırında geniş olup, Guatemala ve Belize ile komşu olduğu güneydoğuya doğru daralara...

Teresa

Teresa Meksikalı bir telenovela üretilen ve Televisa başrollerini Angelique Boyer, Aarón Díaz, Sebastián Rulli ve Ana Brenda Contreras tarafından dağıtılır.

barcos

Barcos Portekiz`de Tabuaço belediyesine bağlı olan, 9,81 km² yüzölçümüne sahip, 658 nüfuslu (2001) bir bucaktır (Portekizce: ``freguesia``).

U.S. Città di Palermo

Unione Sportiva Città di Palermo, İtalya'nın, Palermo şehrinin futbol takımıdır. Pembe-Siyah renklere sahip olan takım, maçlarını 37,000 kişilik Stadio Renzo Barbera'da oynamaktadır.

FIFA Dünya Kupası Ödülleri

Her Dünya Kupası'nın sonunda oyunculara ve takımlara,onları oyunun farklı yönlerinde diğerlerinden ayıran birkaç ödül verilir.

Çin Süper Ligi'nde oynayan yabancı futbolcular listesi

Çin Süper Ligi'nde oynayan yabancı futbolcular listesi Çin'nin en üst düzey futol ligi olan Çin Süper Ligi'nde oynamış yabancı uyruklu futbolcuların listesidir.

Liga Deportiva Universitaria de Quito

Liga Deportiva Universitaria de Quito , Ekvador'nın en üst düzey futbol ligi olan Serie A de Ecuador'da yer alan bir futbol kulübü.

Centro Deportivo Olmedo

Centro Deportivo Olmedo , Ekvador'nın en üst düzey futbol ligi olan Serie A de Ecuador'da yer alan bir futbol kulübü.

Club Guaraní

Club Guaraní , Paraguay'ın en üst düzey futbol ligi olan Primera División de Paraguay'da yer alan bir futbol kulübü.