I Had The Craziest Dream

Game show (dergi)

Gameshow 1990'larda Türkiye'de çıkan bir bilgisayar oyun dergisidir. Dergi, bilgisayar oyunlarına odaklanmıştır, ancak bilimkurgu ve fantastik edebiyat ve rock müzik içeren sayfaları da bulunur.

Habeş Eyaleti

Habeş Eyaleti, Kızıldeniz kıyısındaki bir Osmanlı Devleti eyaleti. Eyalet, Afrika''daki Massawa, Hergigo, Sevakin ve onların iç bölgelerini kapsamıştır (bugünkü Eritre''nin bölgeleri). Ardından Zeila ve batı Somaliland eyalete katılmıştır.

ABD 1943 yılı 1 numara şarkıları

Bu liste, 1943 yılında Billboard dergisi tarafından 1 numaraya yükselen şarkıları içerir.

Highest Hopes

Highest Hopes - The Best of Nightwish, senfonik power metal grubu Nightwish'in dördüncü toplama albümüdür.

Lucius Sergius Catilina

Lucius Sergius Catilina (d. MÖ 108 – ö. MÖ 62), Daha çok Roma Cumhuriyetini yıkmayı amaçlayan Catilina Tertibi ile tanınan, MÖ 1. yüzyılda yaşamış Romalı politikacı.

James while John had had had had had had had had had had had a better effect on the teacher

James while John had had had had had had had had had had had a better effect on the teacher, iki anlamlılık yaratan ve noktalama işaretlerinin gerekliliğini vurgulamakta kullanılan İngilizce bir cümledir.Kitap kaynağı

Miro Gavran

Miro Gavran (d. 1961) Hırvat yazardır. Çağdaş dönem Hırvat yazarlarından olan Gavran’ın çalışmaları 35 dile çevrilmiş, ülke içinde ve dünyanın çeşitli yerlerinde kitaplarına ise 150 farklı yayın yapılmıştır. Drama ve komedileri dünyada 200’den fazla tiyat...