I Keep Goin` Back To Joe`s

public enemy

Public Enemy ya da PE, New York kökenli Amerikan hip hop grubu. Politik sözleri ve Amerikan medyasını eleştiren sözleriyle tanınmaktadır.

The Division Bell (albüm)

Pink Floyd`un 1994 da yayınladığı albüm. Bu albüm çıkışından iki hafta sonra Amerika` da 1.

The Best Damn Thing

``The Best Damn Thing``, Avril Lavigne`in 17 Nisan 2007`de çıkan, diğer albümlerine kıyasla daha yumuşak sözlere ve daha hızlı bir tempo`ya sahip olan üçüncü albümüdür. Prodüktörlüğünü eşi Deryck Whibley, Butck Walker, Dr.Luke ve Rob Cavello üstlenmiştir....

Hi-Five

Hi-Five, Teksas'ın Waco şehrinde kurulmuş olan, 1990'ların başında başarı elde etmiş bir R&B müzik grubudur. Grup, 1991'de yayınladıkları "I Like the Way (The Kissing Game)" adlı şarkılarıyla ABD listeleri olan Billboard Hot 100'de zirveye oturmuştur.

Hometime

''Hometime'' şarkıcı ve söz yazarı Alison Moyet'in beşinci stüdyo albümünün adıdır.

Land of the Free

Land of the Free, Belize'nin ulusal marşıdır. Marş, 1963'te Samuel Alfred Haynes tarafından bestelenmiş, Selwyn Walford Young tarafından yazılmıştır. Marş 1981 yılında yürürlüğe girmiştir.

Live at Madison Square Garden

''Live At Madison Squere Garden'' Bon Jovi'nin 15 Temmuz 2008 yılında New York Madison Squere Garden da verdiği Lost Highway turnesinin son konseri olan DVD olarak yayınlanmış müzik videosudur.

Lost Highway (albüm)

''Lost Highway'' Bon Jovi'nin 19 Haziran 2007 tarihinde Island Records tarafından satışa sunulan onuncu stüdyo albümüdür. Prodüktörlüğünü John Shanks, Dann Huff, Jon Bon Jovi ve Richie Sambora'nın üstlendiği albüm , Nashville'de Black Bird stüdyolarında...

ZZ Top's First Album

''ZZ Top's First Album'', Amerikan blues-rock grubu ZZ Top'un ilk albümüdür. 1971'de piyasaya çıkmıştır. CD versiyonu ise 1987'de remiks şeklinde tekrar basılmıştır.