In Enemy Hands

arch enemy

Arch Enemy, 1995 senesinde İsveç'in Halmstad kentinde kurulan melodik death metal grubudur.

public enemy

Public Enemy ya da PE, New York kökenli Amerikan hip hop grubu. Politik sözleri ve Amerikan medyasını eleştiren sözleriyle tanınmaktadır.

Troy Van Leeuwen

Troy Van Leeuwen, A Perfect Circle`ın ikinci gitaristidir. Aynı zamanda Queens Of The Stone Age`de elektrik gitar, bas gitar ve klavye çalan kişidir. Enemy isminde kendi grubu da meccuttur.

Burning Japan Live 1999

Burning Japan Live 1999'', İsveçli melodik death metal grubu Arch Enemy'nin 5 Aralık 2000'de yayımlanan konser albümüdür. Önce yalnızca Japonya'da yayımlanmış olan albüm, daha sonra tüm dünyada yayımlanmıştır.

Kapıdaki Düşman

Kapıdaki Düşman (Enemy at the Gates), Jean-Jacques Annaud tarafından yönetilen 2001 yılı Paramount Pictures yapımı savaş filmi.

Unas (Yıldız Geçidi)

Unas, ''Stargate'' evreninde ana dünyaları P3X-888 adlı gezegen olan ve ''Stargate SG-1'' televizyon dizisinde ilk olarak ''Thor's Hammer'' bölümünde görülen artırabilir rejeneratif yeteneklerine sahip olan sürüngen yüzlü ırk. Eski ve ilkel bir görünüme s...

Enemy of God

[http://www.allmusic.com/album/r722192 link]* Blabbermouth.

An Unseen Enemy

An Unseen Enemy, ''(Türkçe: Görülmeyen Düşman)'' 1912 yılı ABD yapımı, yönetmenliğini D.W. Griffith'in yaptığı sessiz film.