Interliga

Júlio César Santos Correa

Júlio César Santos Correia, (d. 18 Kasım 1978, São Luís, Maranhão, Brezilya) Gaziantepspor'da forma giyen Brezilyalı oyuncu. Julio Cesar olarak da bilinir.

Guillermo Ochoa

Francisco Guillermo Ochoa Magaña ya da kısaca Guillermo Ochoa (d. 13 Temmuz 1985, Guadalajara), Ajaccio ve Meksika Milli Takımı'nın formasını giyen Meksikalı kaleci.

Édgar Benítez

Édgar Milciades Benítez Santander (d. 8 Kasım 1987), forvet mevkisinde görev yapan Paraguaylı millî futbolcu. Halen, Mexican Primera División takımlarından C.F. Pachuca'da oynamaktadır. Lakabı ''Pájaro''dur (kuş).

Aldo de Nigris

Aldo de Nigris (d. 15 Mart 1991), Meksikalı futbolcu. CD Guadalajara'da forma giymektedir. Futbolcu Antonio De Nigris'in kardeşidir.

Javier Hernández Balcázar

Javier Hernández Balcázar (; d. 1 Haziran 1988, Guadalajara), Meksikalı millî futbolcu. Forvet pozisyonunda oynamaktadır. Şu anda Manchester United kulübünde forma giymektedir. Lakabı ''Chicharito'' (küçük bezelye)'dir. Formasında da ''Chicharito'' yazmak...

Gerardo Flores Zúñiga

Gerardo Flores Zúñiga (doğum 5 Şubat 1986), Meksika'lı futbolcu. Cruz Azul'da forma giymektedir.

2009'da futbol

2009 yılında futbol, bu sene içerisinde futbol dünyasında gerçekleşen olayları içerir. Bunların içerisinde 2009 senesinde gerçekleşen turnuvalar, şampiyonlar, ölümler ve haberler vardır.

Hugo Rodallega

Hugo Rodallega Martínez (d. 25 Temmuz 1985, Candelaria), Kolombiyalı millî futbolcu. Şu an İngiltere Premier League takımlarından Fulham'ın formasını giymektedir. Daha önce; Deportes Quindío, Deportivo Cali, Monterrey, Atlas, Necaxa ve Wigan Athletic takı...

Osvaldo Martínez

Osvaldo Martínez (d. 8 Nisan 1986), Paraguaylı milli futbolcu. Şu anda Meksika ekiplerinden América'da forma giymektedir.

Sebastián Domínguez

Sebastián Domínguez (doğum 29 Temmuz 1980), Arjantin'li futbolcu. CA Vélez Sársfield'da forma giymektedir.