İsmail Demirci

İsmail Demirci (d. 27 Kasım 1968, Rize), Türk eski futbolcu, teknik direktör. Çaykur Rizespor ile Trabzonspor'un eski futbolcularındandır.

İsmail Demirci (d. 27 Kasım 1968, Rize), Türk eski futbolcu, teknik direktör. Çaykur Rizespor ile Trabzonspor'un eski futbolcularındandır. == Kariyeri Kulüp kariyeri 1989 senesinde Çaykur Rizespor'da profesyonel futbolcu oldu ve üç sezon burada oynadıkdan sonra 1992 yılında Trabzonspor'a transfer oldu. Buradan yarım sezon sonra ayrılarak Samsunspor'a transfer oldu. Samsunspor'da iki ay oynadıkdan sonra Konyaspor'a kiralandı. Daha sonra Diyarbakırspor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor, Çaykur Rizespor, Orduspor, Güngören Belediyespor ve Üsküdar Anadolu Spor oynadı. Futbola 2003 senesine Rize'nin amatör lig takımlarından Çaykurspor'a veda etti.

Milli takım kariyeri

2 kez milli takımlara çağrılan İsmail Demirci, 1 kez Türkiye U-21, 1 kez de Türkiye Olimpik forması olmak üzere toplam 2 kez milli formayı giymiştır. Türkiye Olimpik Milli Futbol Takımı ile 1991 oynanan Akdeniz Oyunları katıldı ve final müsabakasında Yunanistan Olimpik Milli Futbol Takımı yenılerek ikincilik kazanan kadro'da bulundu. == Başarıları Milli Takım Başarıları * Akdeniz Oyunları İkinciliği ** 1991 - Türkiye Olimpik Dış bağlantılar * TFF Resmi İnternet Sitesi - Futbolcu İsmail Demirci Profili * mackolik.com İnternet Sitesi - Futbolcu İsmail Demirci Profili

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.