ISTIF (türkçe) anlamı
1. üst üste eşya konularak yapılan düzgün yığın.
2. kereste
3. tahta gibi ağaç ürünlerini kurutmak ya da bekletmek amacıyla belirli düzenlerde üst üste dizerek yapılan yığın.
stok.
ISTIF (türkçe) anlamı
4.
5. 1 . Eşya veya başka nesnelerin düzgün bir biçimde üst üste konulmasıyla oluşan yığın.
6. 2 . Kereste
7. tahta vb. ağaç ürünlerini kurutmak veya bekletmek amacı ile belirli düzenlerde üst üste dizerek yapılan yığın.
8. 3 . Stok.
ISTIF (türkçe) ingilizcesi
1. n. stacking
2. stowing
3. piling
4. stack
5. hoard
ISTIF (türkçe) fransızcası
1. empilage [le]
2. entassement [le]
3. emmagasinage [le]
4. stockage [le]
ISTIF (türkçe) almancası
1. n. Aufspeicherung
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Imaret

İmaret, Osmanlı Devleti'nde hayır kurumlarından biri. İmaret veya imarethane, Osmanlı Devleti döneminde yoksullara yardım amacıyla oluşturulan hayır kurumları. Başlangıçta imaretlerde; şehir dışından gelenlere, yolculara, yoksul ve düşkünlere yiyecek, sağlık ve giyecek ...

Mum

Balmumu, yağ, parafin, stearik asit, pallustik asitle meydana getirilen karışımlardan yapılan, ortasında bir fitil bulunan, yandığı zaman parlak alev veren, genellikle silindir, kesik koni ve çeşitli dekoratif biçim verilmiş çubuk.

Pallet

Palet Kasabası Pokemon dünyasında bulunan hayali bir yerdir. Ash Ketcham`ın yaşadığı ve ilk serüvenine başladığı yerdir. Burada ilk pokemonu olan Pikachu`yla pokemon yolculuğuna çıkmıştır.

Plan

Plan Bir düşünceyi, bir işi ve tasarıyı sonuçlandırmak için önceden belirtilen hususların çizgi, resim veya yazı ile gösterilmesi. Plan çok çeşitli anlamlarda kullanılan bir kelimedir. Plan genel anlamda yapılacak bir işin tasarıları toplamıdır.

Protein

Albüminli madde; organizmanın en önemli yapı taşı. Amino asitlerin birleşmesinden meydana gelmiş karmaşık yapılı organik moleküllerdir. Kelime olarak “en önemli” mânâsına gelen protein, gerçekten de canlının en önemli maddesini teşkil eder. Bütün canlıların hücreleri ...

Sis

İçi dolu sıvı su damlacıklarından meydana gelen ve her zaman sâkin havada yerkürenin yüzeyini kaplayan stratüs bulutu. Çevreyi görmeye engel olacak kadar kalın ve yığın halinde su buğusu. Sis dört şekilde meydana gelebilir:

Stacked

''Stacked'' 2008 İngiltere yapımı Jennifer Perrot'un yönettiği ve Bryony Ive tarafından yazılmış olan drama filmi.