Jaime Viñals

Himalayalar

Himalayalar Orta Asya'nın güneyinde, Keşmir, Pakistan, Hindistan hududunda bulunan İndus dönemecinden Burma'ya kadar bir kavis boyunca uzanan, Pakistan, Hindistan, Tibet, Nepal, Sıkkım ve Bhutan toprakları üzerinde yer alan dağ toplulukları. Kelime olarak...

the Beginning

''The Beginning'', Amerikalı hip hop müzik grubu The Black Eyed Peas'in altıncı stüdyo albümüdür. Universal Music tarafından 26 Kasım 2010'da piyasaya sürüldü. Albümden Kasım 2010'da "The Time (Dirty Bit)", Şubat 2011'de "Just Can't Get Enough" ve Mayıs 2...

Panama Millî Basketbol Takımı

Panama Millî Basketbol Takımı, Panama`yı uluslararası müsabaka ve turnuvalarda temsil eden basketbol takımıdır. Milli takımın baş antrenörlüğünü Guillermo Vecchio yapmaktadır. 2006 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası`nda mücadele eden milli takımlardan birid...

Black Eyed Peas

The Black Eyed Peas, Los Angeles kentinde kurulan ABD'li bir hip hop müzik grubudur. 2009 yılı itibariye grubun üyeleri will.i.am, apl.de.ap, Taboo ve Fergie'dir.

Castellón de la Plana

Castellón de la Plana (Valensiyaca : Castelló de la Plana). Valensiya Özerk Topluluk'a bagli Castellón ili'nin merkez şehri.

Cheaper by the Dozen 2

Cheaper by the Dozen 2 2005 yılı yapımı Amerikan komedi filmi. Cheaper by the Dozen isimli ilk filmin devamı olarak çekilmiştir.

En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü

En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından sinema endüstrisinde çalışan aktörlere verilen ödüldür.

Teide Yanardağı

Teide Yanardağı (İspanyolca: ''Pico del Teide'' «Teide zirvesi»), 3.718 metre yüksekliği ile Kanarya Adaların'dan Tenerife'nin en yüksek noktası ve İspanya'nın en yüksek dağı. Teide, yeryüzünün üçüncü en yüksek ada volkanıdır.