Japonya ��Lke Bayra����

BA-6

BA-6 (Rusça Broneavtomobil 6) Sovyetler Birliği tarafından 1930 lu yıllarda geliştirilen ve Kızıl Ordu tarafından kullanılan bir zırhlı arabaydı. T-26 da kullanılan ve üzerinde 45 mmlik top bulunan taret bu arabada da kullanıldı.

BA-3

BA-3 (Broneavtomobil 3) Sovyetler Birliği tarafından 1930 lu yıllarda geliştirilen ve Kızıl Ordu tarafından kullanılan bir zırhlı arabaydı. T-26 ve BT-5 hafif tanklarında kullanılan 45 mm toplu taret bu arabada da kullanıldı.

Vasabi

Vasabi, (Wasabia japonica ya da Eutrema japonica) Turpgiller familyasına üye bir bitkidir. Japon turbu olarak da isimlendirilmesine karşın, bu familyanın turp türüne ait değildir.

Kombu

Cosmode

Cosmode Japonca aylık cosplay dergisidir. Açılım Anlamı -costume mode - Kostüm modası ya da cosplay Modası da denilebilir. İçinde Son cosplaylar, cosplayerler, cosplay modası ile ilgili bilgiler barındırmaktadır.

Japon yılan balığı

Japon yılan balığı (Anguilla japonica; Japonca: 日本鰻 nihon'unagi), anguillia cinsine ait bir yılan balığı türüdür. Ağırlıklı olarak Japonya, Kore, Çin,

Ichitaro

Ichitaro (Japonca: 壱太郎), Japon Taiko davulcusu (d. 1975, Kuwana, Japonya).

.ba

.ba, Bosna-Hersek'in İnternet Ülke Alan Kodu (ccTLD) kod harfleri.

Ashikaga Yoshiteru

Aşikaga Yoşiteru

Aşikaga Yoşiteru (Jp. 足利 義輝; 31 Mart 1536 – 17 Haziran 1565) ) Japonya’nın Muromaçi döneminin sonlarında 1546’dan 1565’ e kadar hükümdarlık eden 13. Aşikaga hükümdarıydı.