Jimmy Rave

Swing

Swing 1930`lu yıllarda ortaya çıkan caz akımı. 20. yüzyılın en popüler caz hareketlerinden biri.

breakbeat

Breakbeat kökü 70'lere dayanan ve Jamaikalı Dj. Kool Herc'in, bir plağın iki aynı kopyasından şarkı içindeki düşüş bölümlerini (Break Down) ardı ardına çalarak yapmış olduğu stildir. İlk jungling yaptığı parçalar ise The Winstons - Amen Brother , James Br...

Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan (d. 2 Temmuz 1986), Amerikalı aktris ve şarkıcı. Çocuk yaşta pek çok dergi ve televizyon reklamı için modellik yapmış, 10 yaşında Another World adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Ubisoft

Ubisoft, Ubisoft Entertainment (ya da eski adıyla Ubi Soft) Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısıdır. Kısmen(%20) Amerikalı Electronic Arts ile ortaktır, fakat yine de Electronic Arts firmasından bağımsız olarak çalışmaktadır.

Harry Potter (karakterler)

Harry Potter Portalı

Hogwarts Quidditch takımları

Hogwarts okulunda her binanın bir takımı vardır. Bu takımlar şöyledir.

1983 Dünya Ralli Şampiyonası

Üreticiler Şampiyonası Puanları

Music from the OC: Mix 3

Music from the OC: Mix 3 - Have a Very Merry Chrismukkah televizyon dizisi The O.C.'nin müziklerinden oluşturulmuş karma bir albümdür.

Dirge Within

Dirge Within 2007 yılında kurulan Chicago çıkışlı Heavy Metal grubu.

One Tree Hill (dizi)

''One Tree Hill'', Mark Schwahn tarafından yaratılmış, türü dram olan bir gençlik dizisidir. ABD yapımı olan dizi ilk defa 23 Eylül 2003 tarihinde ABD'deki The WB Television Network kanalında gösterime sunulmuştur. The CW Television Network'te yayın hayat...