John Carlsen

Wesleyan

Wesleyan adını taşıyan ve John Wesley adına kurulan okullar:

Wight

Wight John Ronald Reuel Tolkien'in evreninde eski püskü evlerde yaşayan hayaletlerdir.Wight'lerin birçok türü vardır.Buna en iyi örnek BarrowWight'lerdir.

Continuum

''Continuum'', John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümüdür. 12 Eylül 2006'da Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlandı. Bu albümle Mayer, tarzında bir değişikliğe gitti ve albümde blues ve R&B türlerine ağırlık verdi. Albümün prodüksiyonunu Steve Jordan ile bi...

Silici

Silici; ''(Orijinal İngilizce adı: Eraser)'' 1996 yılı ABD yapımı aksiyon filmi.

Ünlü satranç oyuncuları

Ünlü satranç oyuncularının bazıları meslek olarak satranççı olmayı seçenler ve bazıları da başka alanlarda ün kazanmış olup, satranca olan ilgileri bilinen kişilerdir.

Satranç oyuncuları listesi

Satranç oyuncularının bazıları meslek olarak satranççı olmayı seçenler ve bazıları da başka alanlarda ün kazanmış olup, satranca olan ilgileri bilinen kişilerdir.

1989 Fransa Bisiklet Turu

1989 Fransa Bisiklet Turu Fransa Bisiklet Turu'nun 76'ncısıdır. Tarihdeki en bitişik biten turdur. Greg LeMond, Paris'deki final binişinde 50 saniye gerideydi. LeMond, o zaman mücadelesinde bisikletini en yüksek vites olan 55 x 22 ye ayarladı ve onu 54,54...

1989 İtalya Bisiklet Turu

1989 İtalya Bisiklet Turu 22 etap içeren bu tur, 1989 yılı 17 Mayıs-10 Haziran tarihlerinde yapıldı. Tur Fransız bisikletçi Laurent Fignon tarafından kazanıldı.

Çocuk Göğüs Hastalıkları

Çocuk Göğüs Hastalıkları, tüberküloz, kistik fibrozis ve yenidoğanın akciğer hastalıkları gibi çocuklara has, önemli rahatsızlıklarla yetişkinlerden ayrılarak, çocuk fizyolojik sistemine paralel olarak doğmuş bir tıp branşıdır. Önceleri yetişkin göğüs has...

1994 Wimbledon Tenis Turnuvası - Tek Erkekler

''1994 Wimbledon Tenis Turnuvası - Tek Erkekler'' final maçında Pete Sampras rakibi Goran Ivanišević'i 7-6(2) 7-6(5) 6-0 setlerle mağlup ederek 1994 yılının şampiyonu olmuştur.