John Cosh

Wesleyan

Wesleyan adını taşıyan ve John Wesley adına kurulan okullar:

Wight

Wight John Ronald Reuel Tolkien'in evreninde eski püskü evlerde yaşayan hayaletlerdir.Wight'lerin birçok türü vardır.Buna en iyi örnek BarrowWight'lerdir.

Wolverine

Wolverine, Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak beliren bir kurgusal karakterdir. James Howlett ismiyle doğmuş fakat Logan olarak tanınmıştır.

Wrath

Wrath Amerikan groove metal grubu Lamb of God'ın altıncı stüdyo albümü. 23 Şubat 2009'da yayınlanan albüm ilk haftasında 68.000 yaptı ve Billboard 200'e 2. sıradan giriş yaptı.

Zigzag

Film

Continuum

''Continuum'', John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümüdür. 12 Eylül 2006'da Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlandı. Bu albümle Mayer, tarzında bir değişikliğe gitti ve albümde blues ve R&B türlerine ağırlık verdi. Albümün prodüksiyonunu Steve Jordan ile bi...

Silici

Silici; ''(Orijinal İngilizce adı: Eraser)'' 1996 yılı ABD yapımı aksiyon filmi.

1978 Grammy Ödülleri

1978 Grammy Ödülleri her sene verilen Grammy ödüllerinin 20.sıdır. Yarışmayı sanatçı John Denver sunmuştur.

Hermit polinomları

Hermite polinomları olasılık içinde Edgeworth serisi olarak ortaya çıkan bir klasik ortogonal dizi'dir; kombinatorik içinde, bir örneği umbral hesap'a uygun bir Appell dizisi'dir.Gaussian dördün sayısal analizinde; ve Fizik'te kuantum harmonik osilatör'ün...

Bessel fonksiyonu

Bessel fonksiyonları, Bessel diferansiyel denkleminin ''y''(''x'') şeklindeki kanonik çözümleridir: