Johnny Parisi

John

John İngilizce konuşulan ülkelerde isim ya da soyisim olarak kullanılır:

Yorkshire

Yorkshire, () kuzey İngiltere'deki tarihi bir ilçedir. Birleşik Krallığın en büyük yerleşim yeridir. Değişiklikler boyunca Yorkshire bir coğrafi bölge ve kültürel bölge olarak kabul edilmeye devam etmiştir.

Charade

Charade (veya charades), iki grup arasında oynanan bir ev oyunu, bir tür "sessiz sinema oyunu"dur. Rakip takımın saptadığı bir sözcüğü, diğer takımın bir elemanının hiç konuşmadan işaretlerle kendi takımına tarif etmeye çalışırken, takım arkadaşlarının o...

Silici

Silici; ''(Orijinal İngilizce adı: Eraser)'' 1996 yılı ABD yapımı aksiyon filmi.

Şanzelize

Şanzelize Caddesi veya Şanzelize Bulvarı (Fransızca: Avenue des Champs-Élysées; kısaca Şanzelize, Champs-Élysées), Adını Yunan mitolojisinde cehennem olarak gösterilen Elysion ovalarından alan Şanzelize, Fransa'nın başkenti Paris'te yer alan 1950 metre uz...

Öldüren Şüphe (film, 1963)

''Öldüren Şüphe'', 1963 ABD yapımı, gerilim unsurları da taşıyan bir romantik komedi filmidir. Özgün adı olan ''"Charade"'' İngilizce'de "sessiz sinema oyunu" anlamına gelen film 1965 yılının Kasım ayında Türkiye'de de gösterime girmişti.

Jean Droze

Jean Droze, gerçek adı Jacques Jeandroz olan 26 Haziran 1925 Luçon doğumlu fransız oyuncu. 3 Kasım 1995'te Draveil, Essonne'da vefat etmiştir.

Angelina Love

Angelina Love Angel Williams Canadian Angel