Josep Comas Solá

Deportes La Serena

Deportes La Serena , Şili'nın en üst düzey futbol ligi olan Liga Chilena de Fútbol: Primera División'da yer alan bir futbol kulübü.

Jean Alesi

Jean Alesi (''özgün adı:'' Giovanni Alesi; d. 11 Haziran 1964) İtalyan asıllı Fransız yarışçıdır. Formula 1 kariyeri boyunca Tyrrell, Benetton, Sauber, Prost, Jordan ve Ferrari takımlarında görev alan sürücü Tifosilerin gözünde popülerlik kazanmıştır.

Ayrton Senna'nın ölümü

Ayrton Senna 1 Mayıs 1994'te İtalya'daki Autodromo Enzo e Dino Ferrari pistinde yapılan San Marino Grand Prix'te beton bariyerlere çarparak hayatını kaybetti. Üç kez Formula 1 Dünya Şampiyonu pilottan bir gün önce, Avusturyalı sürücü Roland Ratzenberger s...

1993 İtalya Grand Prix

1993 İtalya Grand Prix (resmi adıyla LXV Pioneer Gran Premio d'Italia), 12 Eylül 1993 tarihinde Monza'daki Autodromo Nazionale Monza pistinde düzenlenmiş Formula 1 yarışı. İtalya 1995 Formula 1 sezonu'nun toplamda 13. mücadelesiydi.

804 Hispania

804 Hispania (1915 WT), Güneş Sistemi'nde bulunan küçük gezegen. 20 Mart 1915 tarihinde Josep Comas Solá tarafından Barselona şehrinde keşfedilmiştir.

Lima ili

Lima ili (), Peru'nun bir ilidir. İl hiçbir bölgeye bağlı değildir. İlin merkezi Peru'nun başkenti Lima'dır.

Olivier Beretta

Olivier Beretta (d. 23 Kasım 1969, Monte Carlo) Monakolu yarış pilotu.

Club Atlético Colón

Club Atlético Colón , Arjantin'nın en üst düzey futbol ligi olan Primera División Argentina'da yer alan bir futbol kulübü.