Josh White

Tricky

Tricky (doğum adı Adrian Nicholas Matthews Thaws, 27 Ocak 1968) İngiliz müzisyen ve aktör. Bir yapımcı ve müzisyen olarak, karanlık, zengin ve katmanlı müziği ile konuşma ile şarkı söylemeyi birleştirdiği fısıltılı vokal stili ile ün kazanmıştır. Kültürel...

Tarzan

Tarzan Edgar Rice Burroughs tarafından yaratılmış bir öykü karakteridir. İlk olarak 1912'de Maymunların Tarzanı adlı romanla ortaya çıkmış ve daha sonra 23 devamı daha yazılmıştır.

A Perfect Circle

A Perfect Circle (APC), gitarist Billy Howerdel ve Maynard James Keenan tarafından kurulmuş alternatif rock yapan bir müzik grubu. Billy Howerdel Nine Inch Nails, The Smashing Pumpkins, Fishbone ve Tool gibi gruplarda gitar teknisyeni olarak çalışmıştır.

Dallas Mavericks

Dallas Mavericks, Dallas, Teksas'ta kurulan National Basketball Association (NBA) takımı.

En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü

En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından sinema endüstrisinde çalışan aktörlere verilen ödüldür.

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından sinema endüstrisinde çalışan aktörlere verilen ödüldür

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi oyuncuları

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filminde oynayan oyuncuların listesidir.

James McAvoy

James Andrew McAvoy (d. 21 Nisan 1979), BAFTA ödüllü İskoç aktör.

Transformers (film)

Transformers, aynı adlı çizgi dizisinden uyarlanan yönetmenliğini Michael Bay`in yaptığı, Shia LeBeouf ve Megan Fox`un başrollerini paylaştıkları aksiyon filmi. Steven Spielberg film`ın executive yapımcısıdır.