Just One Of Those Things

Limbo

Limbo (Latince: Limbus, kelime anlamı kenar veya sınır, manâsı cehennemin "sınırı"), Roma Katolik Kilisesi teolojisine göre ölüm sonrası ölenin işlediği günahlardan dolayı ruhunun lanetlenip cehenneme atılmadığı durum hakkında bir hipotez.

adam olmak

If—" (Türkçe çevirisi: Adam olmak) 1895 yılında Nobel Ödüllü Britanyalı şair Rudyard Kipling tarafından yazılmış bir şiirdir. Türkçe'ye eski Türkiye Cumhuriyeti Başbakanları'ndan ve şair Bülent Ecevit tarafından "Adam Olmak" ismiyle çevrilmiştir.

Heterofobi

Heterofobi, heteroseksüellere yönelik önyargı ve ayrımcılığı ifade eden bir terimdir. Bu terim seksoloji dışında pek kullanılmaz, hatta bu alanda da sınırlı bir kullanımı vardır.

Gary Cole

Gary Cole (d. 20 Eylül 1956) ABD`li aktör.

Eylül Günleri

Eylül Günleri (September Days, Резня армян в Баку / "Bakü'de Ermeni Katliamı"), Rusya İç Savaşı sırasında 1918 yılının Eylül ayında, Bakü'yü zapteden Kafkas İslam Ordusu'nun yerli Azeri güçlerinin desteğiyle etnik Ermenileri öldürdüğü dönemi kasteder.[htt...

Just Whitney

Just Whitney, Amerikalı R&B/pop sanatçısı Whitney Houston'ın 2002 çıkışlı beşinci stüdyo albümüdür. Albüm, 10 Aralık 2002'de piyasaya sürülmüştür. Albüm 2 milyonluk bir satış yakalamıştır. Albümden 5 tane tekli çıkmıştır.

One of Those Days

Ünlü ABD'li R&B sanatçısı Whitney Houston'ın 2002 çıkışlı beşinci stüdyo albümü Just Whitney'den çıkan ikinci teklidir. Şarkı 4 Şubat 2003'de Arista tarafından piyasaya sürülmüştür.== Şarkı hakkında ==Şubat 2003'te yayınlanan "One of Those Days", ABD list...

One of the Boys (şarkı)

One of the Boys", Katy Perry'nin ''One of the Boys'' adlı ilk albümünden çıkan dördüncü teklidir.