K��Ken Bak��M��Ndan Dil Aileleri

Güney Kore'deki soyadlar listesi

Bae Pae Bae 400,669 백 白, 百, 伯, 柏, Baek Paek Baek, Back, Baik, Paek, Paik, Beak, Baeg 382,447 허 許 Heo Hŏ Heo, Hur, Huh, Her 326,770 노 (S) 盧, 魯, 路, 虜, 卢,

BAK

Bad Blood (Prison Break bölümü)

Bad Blood, Prison Break dizisinin ikinci sezonunun on yedinci bölümüdür. Bölümün Amerika'daki ilk yayın tarihi 19 Şubat 2007'dir.

Bakı (anlam ayrımı)

Bakı şu anlamlara gelebilir:

Bakü Sovyeti

Bakü Sovyeti (Azerice: ''Bakı Soveti''; Rusca: ''Бакинский Совет''; 2 Kasım 1917 - 26 Temmuz 1918) - Rusya İmparatorluğunda 1917 Ekim Devrimi sonucunda Bakü Guberniyasının arazisinde Bolşevik önder Stepan Şaumyan başkanlığında kurulmuş geçici hükümet.

Bakü 2020 Yaz Olimpiyatları adaylığı

Bu madde gelecekte yapılacak olan bir Olimpiyat Oyunu organizasyonu ile ilgilidir. İçerisindeki bilgiler tam olarak doğruyu yansıtmayabilir ve zaman içerisinde sık sık güncellenebilir.

kaygana

Kaygana, Karadeniz yöresine ait yumurtalı bir yiyecektir. Batı mutfağındaki krepi andırır. Günümüzdeki tarifi daha çok hamsi ve kavrulmuş sebze gibi tuzlu malzemeler içerir.

Bakılı Bakü

Bakılı Bakü, Azeri futbol kulübü. Takım, 2008-09 sezonunda Azerbaycan Premier Ligi'nde mücadele etti.

Baku

Bakü (Azerice: Bakı), Azerbaycan Cumhuriyeti'nin, Hazar Denizi'nin batı kıyısında yer alan başkentidir. Kafkaslar’ın en büyük şehri, en önemli kültür ve ticaret merkezidir.

bakı

Bakı, bir bölgedeki dağların Güneş ışınlarını alış yönü veya Güneş'e bakış kısmı olarak açıklanabilmektedir. Bakı enlem etkisi dolayısıyla matematik konum sonucunda oluşur (1).