Kaçak Yayın Dergisi.Kaçak Yayın 2003 yılından bu yana Leman dergi grubundan çıkan aylık kültür sanat ve edebiyat dergisidir. "Kaçak bir yolcudur edebiyat" sloganıyla yayın hayatına başladı.

Kaçak Yayın

}

Kaçak Yayın Dergisi.

Kaçak Yayın 2003 yılından bu yana Leman dergi grubundan çıkan aylık kültür sanat ve edebiyat dergisidir. "Kaçak bir yolcudur edebiyat" sloganıyla yayın hayatına başladı. Editörlüğünü Aslan Özdemir yayın danışmanlığını Adnan Özer yapmaktadır. Şiir, öykü, deneme, röportaj ve gezi yazıları dergide en çok görülen edebiyat türlerindendir. Gündemdeki konular edebiyatla harmanlanarak geniş dosyalar halinde Kaçak Yayın`da yer almakta.

Oktay Taftalı, küçük İskender, Metin Kaçan, İskender Pala, Nevzat Çelik, Cüneyt Özdemir, Teoman, Adnan Özer, Atilla Atalay, Aslan Özdemir, Necati Güngör, Özgül Apaçe, Eflatun Nuri, Metin Yeğin, Mine Akverdi, Bahadır Boysal, Hasine Şen, Metin Fındıkçı, Kutlukhan Perker, Hürriyet Yaşar, Ender Özkahraman, Nafer Ermiş, Salih Bolat, Tanja Dückers, Björn Kern, Kencho Deniz Kaçak Yayın`da imzası görülen yazar çizerlerdendir.

Ayrıca sayfalarında genç şair ve yazar adaylarına yer verilmektedir.

}

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara

Yanıtlar