''Kanıt'', Türk polisiye televizyon dizisi. Yönetmenliğini Cem Sürücü ve Biray Dalkıran'ın üstlendiği, hikayelerini Selin Atasoy Hartevioğlu ve senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı dizi, Kanal D'de yayınlanmaktadır. ...

Kanıt (Dizi) hakkında bilgiler

Kanıt, Türk polisiye televizyon dizi. Yönetmenliğini Cem Sürücü ve Biray Dalkıran'ın üstlendiği, hikayelerini Selin Atasoy Hartevioğlu ve senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı dizi, Kanal D'de yayınlanmaktadır. == Konusu == İstanbul Emniyet Müdürlüğü cinayet masasından Başkomiser Orhan ve Komiser Selim her hafta başka bir cinayeti çözmeye çalışıyorlar. İkilinin bulduğu delilleri Kriminal Laboratuvarda değerlendiren Gamze ile Adli Tıp'ta cesetlere otopsi yapan Doktor Ece ise cinayetlerin çözülmesine yardımcı oluyorlar. Cinayetlerin çözülmesinde yardımcı olan teknikleri ve bunların tarihsel gelişimini ise Prof. Dr. Sevil Atasoy anlatıyor. 36. bölümden itibaren ikiliye İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden gelen Komiser Ayça da katılmıştır. Fakat 49. bölümde ölerek şehit olmuştur. Sonrasında kriminal labaratuvar görevlisi aynı zamanda komiser Selimin nişanlısı olan Zeynep, eğitim için Amerika'ya giderek diziden ayrılmıştır. Zeynep'ten sonra labaratuvar görevlisi olarak Bahar gelmiştir. Ama o da çok kalmaz ve kısa bir süre sonra tayini çıkar ve şuan ki labaratuvar görevlisi Gamze göreve gelir. == Oyuncular == == Bölüm Listesi == Bölüm listesi için bakınız; Kanıt bölümleri listesi == Yayın Gün ve Saatleri == == Yayın takvimi == == Dış bağlantılar == * Kanal D'nin sitesinde Kanıt Dizisi

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Kanıt (dizi) maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Kanıt Bölümleri Listesi

''Kanıt'' bölümleri listesi, 8 Temmuz 2010'dan itibaren Kanal D'de yayınlanan polisiye dizi ''Kanıt''ın bölümlerinin listesidir.

Kanıt Peşinde

CSI: Crime Scene Investigation suç mahali araştırmasını konu alan ABD kaynaklı bir dizi filmdir. Dizinin adı, Las Vegas'da çekilmesi nedeniyle CSI: Las Vegas olarak da bilinir. Amerikan CBS televizyonu tarafından yayınlanan dizi 24 Emmy, 6 Altın Küre ödülüne aday gösterilmiştir.

Dilek Serbest

Dilek Serbest, (d. 17 Mart 1981, İzmir), Türk manken ve oyuncu.

Açalya Samyeli Danoğlu

Açalya Samyeli Danoğlu (d. 5 Kasım 1991, Münchberg), Miss Turkey 2012 birincisi olan 2012 Türkiye güzeli Türk model ve oyuncu.

Tv2 Tarafından Yayınlanan Programların Listesi

tv2'de daha önce yayınlanmış ve günümüzde yayınlanmakta olan televizyon programlarının bir listesidir.== Günümüzde yayınlanan programlar (Yeni bölüm) ===== Yaşam ===* 2013-: ''Trend Topic'' == Günümüzde yayınlanan programlar (Tekrar bölümü) ===== Yerli dizi ===* 2012-: ...

İlker Kurt

İlker Kurt (d. 3 Nisan 1973, İstanbul), Türk oyuncu.

İnanç Ömer Benlioğlu

İnanç Ömer Benlioğlu (d. 24 Şubat 1984 Tarsus, Mersin) Türk tiyatrocu ve dizi oyuncusu.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.