Kansas City (1996 Film)

kenar mahalle

Edge of the City.

Jessica Alba

Jessica Marie Alba (d. Nisan 28 1981, Kaliforniya) Amerikali oyuncu. ``Dark Angel``, ``Sin City`` (``Günah Şehri``), ``Fantastic Four`` (``Fantastik Dörtlü``) ve ``Into the Blue`` (``Mavilikleklere Doğru``) gibi filmlerde rol aldı.

Ninja Scroll

Ninja Scroll (獣兵衛忍風帖, Jūbei Ninpūçō), Wicked City filmi ile tanınan yönetmen/yazar Yoşiaki Kawajiri tarafından yapılmış, konusu feodal Japonya'da geçen bir aksiyon anime filmidir. Anime 5 Haziran 1993'te Japonya'da gösterime girmiştir ve batıda da 6...

Harry Belafonte

Harold George Belafonte, Jr. (d. 1 Mart 1927, New York), ABD'li müzisyen ve aktör.

Peter Berg

Peter Berg (d. 11 Mart 1962, New York City, New York, ABD) ABD'li aktör, yönetmen, yapımcı ve yazar. Daha çok ''Friday Night Lights, The Kingdom'' ve ''Hancock'' yapımlarındaki yönetmenliği ile tanınmaktadır.

Adalet İçin (film)

''Adalet İçin'' özgün adıyla City Hall Harold Becker'ın yönettiği 1996 yapımı bir film. filmde Al Pacino, John Cusack ve Bridget Fonda gibi yıldızlar oynamaktadır.

Candice Bergen

Candice Bergen (d. 9 Mayıs 1946, Beverly Hills, Kaliforniya), ABD'li oyuncu. 1988'den 1998 kadar oynadığı ''Murphy Brown'' adlı televizyon dizisiyle tanınır. 1970 yılında ''Soldier Blue'' adlı filmde başrolü oynamıştır. Ayrıca ''Sex and the City'' adlı di...

Kansas City Film Eleştirmenleri Birliği Ödülü

Kansas City Film Eleştirmenleri Birliği Ödülü (Orjinal: ''Kansas City Film Critics Circle (KCFCC)'') ABD'nin Kansas City şehrinde film eleştirmenleri tarafından gerçekleştirilen ödül törenidir.