Karabedirler, ��Ivril

Karabedirler

Karabedirler, Uşak ilinin Karahallı ilçesi ve Denizli ilinin Çivril ilçesi arasında yer alan, bahsi geçen Çivril ilçesine bağlı bir köydür.

Eşref Ayhan

Eşref Ayhan (d. 1913, Karabedirler, Çivril, Uşak), (ö. 19 Haziran, 1971), Türk siyasetçi.

Karabedirler, Çivril

Karabedirler, Uşak ilinin Karahallı ilçesi ve Denizli ilinin Çivril ilçesi arasında yer alan, bahsi geçen Çivril ilçesine bağlı bir köydür.

Cihangir GSK

Cihangir GSK, Kuzey Kıbrıs'ın Cihangir köyündeki bir futbol kulübü. 1951 yılında kurulan kulüp tarihinde ilk kez 2007 yılında KKTC 1. ligine çıkmıştır. Bordo - Lacivert renklerini formalarında taşıyan Cihangir Kulübü'nün başkanlığını Cihangir köy sakinler...

Gürpınar, Çivril

Gürpınar Denizli'nin Çivril, Çivril ilçesine 1952 senesinde Uşak ilinin Merkez ilçesine bağlı Sivaslı bucağından ayrılarak (Uşak'a uzak olduğu gerekçesiyle Cabar, Karabedirler ve Karalar köyleriyle birlikte) Çivril'e bağlanmıştır.

Bak Bir Varmış Bir Yokmuş (şarkı)

"Bak Bir Varmış Bir Yokmuş", Türk pop müziğinin ilk şarkılarından biridir. Sözleri André Tabet ve Georges Tabet'e, müziği Alex Alstone'a ait Lübnan asıllı Fransız şarkıcı Bob Azzam'ın meşhur ettiği Kasım 1960 tarihli C'est écrit dans le Ciel adlı şarkını...

Kaşanlı, Afşin

Kaşanlı, Kahramanmaraş ilinin Afşin ilçesine bağlı bir köydür.

Gemerek, Keklicek

Keklicek, Gemerek

<math>+</math>Bilgikutusu Türkiye köy

Cihangir Gençlik Spor Kulübü

Cihangir GSK, Kuzey Kıbrıs'ın Cihangir köyündeki bir futbol kulübü. 1951 yılında kurulan kulüp tarihinde ilk kez 2007 yılında KKTC 1. ligine çıkmıştır.