Karagöz Geri Döndü (oyun)

Feyyaz Belen

Feyyaz Belen (d. 10 Kasım 1990, Antalya), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Konyaspor'da oynamaktadır.

Victor Sada

Victor Sada Remisa, (d. 8 Mart 1984 Badalona, Katalonya, İspanya), oyun kurucu pozisyonunda oynayan İspanyol profesyonel basketbolcu. Şu anda İspanya ACB Ligi takımı olan FC Regal Barcelona'da forma giymektedir.

SKiDROW

SKiDROW, Ubisoft'un DRM korumasını kırmasıyla bilinen bir crack grubudur.* (01 Mart 2012). Paranoimia'nın küllerinden doğan grup, işe Amiga oyunlarını kırarak başlamış ve 1990'dan bu yana aktif bir biçimde içerik yayınlamaya devam etmiştir. Grubun dağılm...

Onur Bulut

Onur Bulut (d. 20 Mayıs 1984, Suşehri, Sivas), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da futbol oynamaktadır.

Onur Terzioğlu

Onur Nazmi Terzioğlu (d. 26 Nisan 1990, Korkuteli, Antalya), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Konyaspor'da oynamaktadır.

Cenker Pehlivan

Cenker Pehlivan (d. 15 Kasım 1990, Lüleburgaz), Türk futbolcu. Kuzey Kıbrıs Süper Ligi ekiplerinden Bostancı Bağcıl SK'da oynamaktadır.

Lance priebe

Usta bir oyun tasarımcısı, sanatçı, mucit ve girişimci olan Lance Priebe'in projeleri için derinlemesine bir anlayışa ve tutkuya sahiptir. Şimdi ise Lance eşi ve üç çocuğu ile birlikte Kandada'da yaşıyor. Lance Priebe 2005 yılında çocuklar için 1 numaralı...