Kazete

Kısaca: Kazete, 2 ayda bir yayınlanmakta olan Bağımsız Kadın Gazetesi. 10 yıldır yayın hayatını sürdürmekte olan Kazete, Türkiye`nin ilk ve tek kadın gazetesi olarak varlığını sürdürmektedir. 10 yıl boyunca özellikle abonelik sistemiyle satış politikası izleyen Kazete son bir yıldır ulusal dağıtıma başlanmıştır. ...devamı ☟

Kazete
Kazete

}

Kazete, 2 ayda bir yayınlanmakta olan Bağımsız Kadın Gazetesi.

10 yıldır yayın hayatını sürdürmekte olan Kazete, Türkiye`nin ilk ve tek kadın gazetesi olarak varlığını sürdürmektedir. 10 yıl boyunca özellikle abonelik sistemiyle satış politikası izleyen Kazete son bir yıldır ulusal dağıtıma başlanmıştır.

Genel anlamda tüm kadınlar hedef kitle içerisinde yer almaktadır. Öncelikli hedef kitle satın alma gücüne sahip, özellikle bir mesleği olan, aktif olarak çalışan, okumaya ve kendi haklarını öğrenmeye meraklı, gündemi takip eden, cinsiyetler arası eşitliğe inanan ve kadın hakları konularına ilgi duyan kamuoyu önderliğini de temsil edebilecek olan kesimi içermektedir. (Özellikle; üniversite akademik personeli, eczacılar, mühendisler, avukatlar, iş kadınları, kadın dernekleri üyeleri vb.)

İlgili konular

gazete gazeteci kadın

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.

Kazete Resimleri