Kefeni Yok Özgürlüğün (Kurşun) sözleri

Kurşun tarafından albümünde söylenen Kefeni Yok Özgürlüğün adlı şarkının sözleri.

Kayali Bir Tereddütün Dimağında,Şiddet Söndürür Yanan Sinem^İ,Hiddet Döndürür Hazan Bendi,Cennet Bakışların Kıskacında .
Güller Saçtı Tan Vakte Hançeri Taktın Kalbe Sen Vaktinden Erken Giderken Huzur Terketti Beni Ben Acıları Severim Derken .
Yalnızlıgın Sitemkar Rengi Harınla Yandı Bi Kuru Nefesle Ayrılıgın Cefakar Elinde Tutkuyu Sapladı Mızrak Beni Sevmeyenlere .
Alabora Olduk Ateşi Söndürdük Denizin En Ortasında Bir Ben Yabana Atılmayacak Kadar Tumturaklı Bir Çift Göz Sahibi Sen .
Umursamazlık Sinmiş Tenime Elime Bir Silah Verdiler Cocukkene Acıların Gölgesinde Ben Okul Harçlıklarımı Sakladım Lisede .
Seni Aşağılık Herif Bana Yaşamayı Öğretme,Kalabalıkların Arasında Kaybolmayı Bilirmisin Yada Hiç Sesini Çıkartmamayı .
Adeta Bir Bataklıgın Icındeyım Cırpındıkça Batıyorum En Derinde Buna Göre Tevekküle Meyile Veriş Var Senin Özünde Vay Be ! .
Ben Zaman Peşine Düştüm-Ölüm Benim Peşime - Eşime Aşkın Kelimelerini Sölerken Bile Tedirgindim Bir Gün Bırakıp Gitcek Diye .
_____________________________________________________
Böyle Uzak Kaldıkça , Yine Asiyim , Aşığım , Fırtınayım
Kefeni Yok Özgürlüğün Yeni Başlangıç İçin Ben Artık Bıraktım .
_______________________________________________________
Sokaklarda Pir Sultan Benken Ruhumun Heybetiyle Ol Zevcem,Herdem Gölgeme Düşer Bu Dertten Kalbimin İçindeki Cam Kırıkları .
Ciğerlerime Batar Kaburgam Bir Elimde Kalem Diğerinde Sigaram Var Ve Benimle Aynı Mezarda Yatar Bedenim Korkma Ben Horlamam.
Kişne Ve Şahla Nizamiye Göl Kapısında Tabur Dolu Bohçası Tahta , Gözümdeki Parıltı Kalbimden Öfkeme Yansıyan Askeri Arma .
Gün Doğar Ve Zambak Açar-Hayat Bayar-Rapin Zarar-Sesim Tarar-Bu Saçları Sen Daha Bi Götün Kılı Olamadın Konuşma Türkmentatar.
Yatar Öne Başın - Sakar Kötü Kadın - Yakar Benim Adım - Şopar Rapi Safın .
Süvariler 4 Nala Koşar Burun Deliklerine Kurşun Yağar Mermimanyagı Olur Rapin Bilirim Bende Size Yetecek Her Tarzda Rap Var .
Gözlerimden Akan Her Yaş Mahallemde Her Kardeşim İçin İlham Kaynagı Ver Gazı Bebelere İyilik Yapıyım Derken Sakın Zehırleme .
Bugun Aslında Dündü Yarın Sevdalı Gençlerin Paydası Olacak Rapler İlahi Bir Sesle Goklere Yukselıp Hakettıgını Bulacak .

Yanıtlar