Koç Bryce, 2001 yılı Şubat ayında Koç Grubu ve John Bryce Training'in bilgi teknolojileri (BT) eğitimi alanında güçlerini birleştirme kararı sonucu kurulmuştur.

Koç Bryce

Koç Bryce, 2001 yılı Şubat ayında Koç Grubu ve John Bryce Training'in bilgi teknolojileri (BT) eğitimi alanında güçlerini birleştirme kararı sonucu kurulmuştur.

Koç Grubu, KoçSistem ve İ.d.e.a. bünyesinde 10 yılı aşkın bir süredir bilgi teknolojileri eğitimi vermekte iken, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da aynı alanda faaliyet göstermekte olan John Bryce Training ile işbirliğine gitmiştir. Bu birleşme ile Koç Bryce, yeni eğitim teknolojileri ve genişletilmiş ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. BT eğitimlerinde tek kurumsal ve uluslararası şirkettir.

Vizyon

Gelişmiş "karma eğitim" tekniklerini kullanarak, BT eğitimleri alanında Türkiye'de lider olmak.

Misyon

  * Karma eğitim teknikleri kullanarak Türkiye'deki BT çalışanlarının bilgi, beceri ve BT yetkinliklerini artırmak,
  * Yeni BT teknolojilerinin uygulanmasında kaliteli hizmet anlayışımızla firmalara yardımcı olmak, bu suretle firmaların BT alanındaki verimlilik ve etkinliklerinin artırılmasında çözüm ortağı olarak sağlamak.
  * Farklı alanlarda çalışan veya yetişen insanları, BT teknolojileri alanında Uluslararası Sertifikasyon programlarıyla eğiterek bilişim sektöründeki işgücü açığını kapatmaktır
  * Kurumlarla olan işbirliğinde hedefimiz; Kurumların Uzun Vadeli Eğitim planlarını paylaşarak onlara sunabileceğimiz hizmet teklifimiz ile Koç-Bryce'ı uzun vadeli Eğitim Çözüm Ortağı olarak görmelerini sağlamak.


Ürünler

Geniş ürün portföyü, Koç Bryce'ın BT eğitimleri alanında tek nokta olmasını sağlamaktadır. Bütünüyle BT eğitimlerine odaklanmış olan Koç Bryce'ın ürün yelpazesi arasında:

  * Microsoft,
  * Oracle,
  * Sun Solaris / Java,
  * SAP
  * Redhat Linux,
  * Checkpoint,
  * Cisco,
  * Computer Associates,
  * Enterasys,
  * BMC Software,
  * HP-Star,
  * A+
  * N+


yer almaktadır.

Hizmetler:

Sınıf Eğitimleri: Koç Bryce'ın kendi eğitim merkezinde veya müşterinin yerinde yapılabilmektedir. 12 farklı IT firmasının (Microsoft, Oracle, Cisco, SAP, Sun, Redhat, Java, CA, Ceheckpoint, Entrasys, BMc, HP) eğitimleri verilmektedir.Tek yetkili eğitim merkezi olduğumuz firmalar ise SAP, Sun, Redhat, Java, HP, CA, Entrasys ve BMC'dir.

E-learning: Uzaktan eğitim alanında, "karma eğitim" anlamına gelen ve senkron, a-senkron ve standart sınıf eğitimlerinden oluşan B-learning sistemi,

Sertifika Eğitimleri: Microsoft : MCP : Microsoft Certified Professional MCSE : Microsoft Certified System Engineer MCDBA : Microsoft Certified Database Administration MCSA : Microsoft Certified System Administration MCSD : Microsoft Certified Solution Developer Oracle : OCA : Oracle Certified Associate OCP : Oracle Certified Professional Cisco : CCNA : Cisco Certified Network Administration CCNP : Cisco Certified Network Professional Redhat : RHCT : Redhat Certified Technicion RHCE : Redhat Certified Engineer

Tek nokta eğitimleri: Müşterilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen, geniş ürün yelpazesinde bulunan yüksek teknoloji eğitimlerinden oluşmaktadır.

Tüm eğitimler, konularında sertifikalı uzman eğitmenlerce verilmektedir; Koç Bryce, John Bryce bünyesinde bulunan ve sayıları 500'ü aşan eğitmen kaynağından da yararlanmaktadır.

Kurs sonlarında her katılımcıya uluslararası geçerliliği olan kurs sertifikası verilmektedir.

Koç Bryce, İstanbul'da toplam 10 sınıftan oluşan ve modern ekipmanlarla donatılmış eğitim merkezlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Koç Bryce, 2000 yılında Microsoft tarafından Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da yılın en büyük ve en başarılı eğitim merkezi seçilen John Bryce Training'in Türkiye iş ortağıdır.

Web Sitesi: http://www.kocbryce.com

E-mail: egitim@kocbryce.com.tr

Tel: +90 216 651 22 22

Fax: +90 216 651 48 00

Call Center: +90 216 651 37 37

Yanıtlar