Ko��'As

Cengizhan Koç

Cengizhan Koç (d. 25 Haziran 1994, Giresun), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da oynamaktadır.

Kyaw Ko Ko

golleri ilk sırada yazılmıştır. ^ Soccerway'de Kyaw Ko Ko profili National-Football-Teams.com'da yer alan Kyaw Ko Ko profili transfermarkt.com.tr profili

Similan Adaları

Similan Adaları Güney Tayland'da Andaman Denizi açıklarında bulunan takımada grubudur. Phang Nga vilayetine bağlı olan adalar milli park statüsünde koruma altına alınmışlardır. Similian Malay dilinde 9 anlamına gelir.

Rocky Balboa (karakter)

Robert "Rocky" Balboa, Sr. (d. 6 Temmuz, 1946), 1976 ve 2006 yılları arasında 6 film olarak çekilmiş Rocky (film) serisinde Sylvester Stallone'nin canlandırdığı Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonu olan kurgusal karakter.

Ko Chang

Ko Chang (veya Koh Chang) Tayland Körfezinde bulunan ve Kamboçya sınırına yakın olan bir adadır. Bangkok'a 310 km uzaklıkta olan ve 217 km2 alana sahip olan Ko Chang Tayland'ın en büyük üçüncü adasıdır.

Budizm kavramları

abhidhamma: Bir kutsal yazı kategorisi olup Budist öğretileri kullanarak bütün dünyevî fenomeni sistematik, somut biçimde açıklamaya çalışır.

Ko-hyoteki Sınıfı

Hiru-Ko

Ebisu (恵比須, 恵比寿, 夷, 戎), Yebisu veya Hiruko (蛭子), ya da Kotoshiro-nushi-no-kami (事代主神), Japon mitolojisinde balıkçıların, iyi şansın, tüccarların tanrısıdır. Aynı zamanda sağlık ve küçük çocukların koruyucusudur.

Kore Yeni Yılı