Kom��Nizmin Kara Kitab��

ISO 639:k

Burçin İlçesi

Burçin İlçesi (Uygurca: بۇرچىن ناھىيىسى, ''Burçin Nahiyisi'', Çince: 布尔津县/布爾津縣; Pinyin: Bí¹Ä›rjÄ«n xií n), Çin Halk Cumhuriyeti'nin Sincan Uygur Özerk Bölgesinin kuzeyinde, Altay İline bağlı bir ilçedir.

Komޡrom-Esztergom

Kara (anlam ayrımı)

Kara şu anlamlara gelebilir:

A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

kara karga

Bayağı kuzgun, karakarga veya kelağ (Farsça: کلاغ) (Corvus corax), kargagiller (Corvidae) familyasından Corvus cinsi, zekası, büyüklüğü ve simsiyah olması ile dikkat çeken bir kuş türü.

Kaba Güç

''Kaba Güç'', Türkçe isim için referans1. Türkçe isim için referans2. 1947 ABD yapımı kara filmdir. Özgün adı ''Brute Force'' olan film için Türkiye'de ''Kaba Kuvvet'' ve ''Vahşi Kuvvet'' isimleri de kullanılmıştır.

İçimdeki Fırtına

Hazar (Burak Yamantürk) Nusret Deran (Tarık Papuççuoğlu) Selim Kara (Levent Can) Rasim Çolak (Alper Kut) Nermin Kara (Servet Pandur) Ozan Kara (Burak Can)

Kara (müzik grubu)

Kara (카라),Japonca: カラ, genellikle KARA kullanılır) 2007 yılında DSP Medya tarafından oluşturulan 5 kişiden oluşan bir Güney Koreli pop kız grubudur. Grup Park Gyuri, Han Seungyeon, Nicole Jung, Goo Hara ve Kang Jiyoung oluşmaktadır. Grup adını (χαρά),...