Koral Müzik

Korac Kupası

Radivoj Korać

Kup Radivoja Koraća

Münir Tireli

Müzik yazarı. Çalıntı, Müzük, Ülke, Koza ve Gerçek Hayat dergilerinde ve çeşitli İnternet sitelerinde müzik yazıları yazdı.

Günce Koral

Günce Koral (d. 12 Ağustos 1977, Ankara), Türk pop müzik sanatçısı.

Arabesk-rock

Erkin Koray`ın başlattığı müzik akımı.1981 sonlarında Orhan Gencebay - Erkin Koray arabesk-rock çalışmaları Türkiye gerçeğini vurgular.Erkin Koray`ın Elektro bağlama yı icatından sonra bu müziği geliştirmiştir.Şaşkın(Ala Ain Moulayiteen)(Dabke),Arap Saçı,...

Füreyya Koral

Türk seramik sanatçısı. Özellikle çinicilik konusundaki gelişkin tekniğiyle, Doğu ve Batı sanatlarının bir birleşimine varmıştır. Füreya Koral İstanbul'da doğdu.

kargo

Kuruluş Tarihleri 1996 öncesine kadar uzanan müzik grubu. İlk albümlerini 1994 yılında çıkardılar.Ama o zamanlar grupta Koray,Burak ve Serkan yok!Kargo içlerinde şimdiki Selim'in de bulunduğu solisti bayan olan 5 kişilik bir grup.

Günce (şarkıcı)

Günce Koral (d. 12 Ağustos 1977, Ankara), Türk elektronik müzik ve pop müzik sanatçısı.

Erkin Koray diskografisi

Anadolu rock türünün kurucularından Erkin Koray'ın diskografisi.== Yapıtları ===== 45’likler ===* 1963 - Bir Eylül Akşamı / It’s So Long (solo) - Melodi 2194* 1966 - Balla Balla / You've Got To Hide Your Love Away / Watcha Gonna Do About It / Its All Over...